Infolinia +48 42 636 53 52, +48 42 633 35 55
 • Polecane:
 • POLSKA
 • MAURITIUS
 • KARAIBY
 • MALEDIWY
 • MEKSYK
 • CHORWACJA
 • WŁOCHY
 • SRI LANKA
 • USA
 • IZRAEL

O nas

Poznaj Nas

Jesteśmy polskim touroperatorem będącym na rynku od ponad 30 lat. Posiadamy licencję organizatora Turystyki numer 6.

Historia naszego biura sięga początków lat osiemdziesiątych, gdy nastąpiły zmiany ustrojowe w Polsce. To czas powstawania wielu polskim marek, które do dziś zyskały uznanie, w tym również naszej.

Początek Konsorcjum.pl – Trade & Travel Company to 4 firmy turystyczne o różnym zakresie działania:

 • *  „Art.-Mat” - automobilklub Łódzki – organizator turystyki zagranicznej, który zapoczątkował w Polsce loty do Tunezji (wówczas pierwsze z Pragi);

 • *  „Sobel Travel - „organizator wyjazdów do Egiptu – było wówczas bezpośrednie połączenie LOT do Kairu;

 • *  „Globus Kłodzko” – organizator wyjazdów krajowych i europejskich (w tym do bliskich Czech)

 • *  „Trade and Travel Company” - które przejęło obowiązki Touroperatora w myśl przepisów Ustawy o Organizacji Usług Turystycznych.

Połączenie wiedzy, doświadczenia i sił tych czterech firm stworzyło naszą firmę, która działa do dziś.  

Konsekwentnie staramy się pokazywać miłośnikom podróżowania jak piękny jest świat i ile radości przynosi podróżowanie. Priorytetem jest dbałość o klienta i satysfakcja z odbytych z nami podróży. Gwarantujemy niezapomniane wakacje pełne pozytywnych wrażeń i emocji, ale również poczucie bezpieczeństwa, które zapewnia stały kontakt telefoniczny z naszymi konsultantami 24/7. Z myślą o naszych Klientach – osobiście odwiedzamy wszystkie miejsca, które oferujemy, aby mieć pewność, że spełnią one wszelkie wymagania.

Posiadamy własny hotel Śnieżnik w Kłodzku, który jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania Kotliny Kłodzkiej, narty w Zieleńcu czy Czarnej Górze, a także wypad do pobliskiej Pragi.
Jesteśmy pierwszym biurem, które uzyskało Godło TERAZ POLSKA, a coroczna weryfikacja jakości naszych usług pozwala  nam na stałe używanie tego nobilitującego Godła. 

Naszą rzetelność, ale również odpowiedzialność za branżę potwierdza również członkostwo w Polskiej Izbie Turystyki PIT, a także w Polskim Związków Organizatorów Turystyki PZOT.

Postaw na sprawdzonych, nie czas na ryzyko.

 

Nasza Misja

Najważniejsze dla nas jest zapewnienie najwyższej jakości usług dla naszych klientów. Naszym sukcesem jest wprowadzenie produktu o nazwie „imprezy gwarantowane”, które wymagają minimalną ilość 2 uczestników.  To gwarancja, że impreza dla naszych Klientów zostanie zrealizowana. To unikatowa propozycja dla osób, które nie lubią podróżować w grupach zorganizowanych, chcąc „chłonąć” atmosferę odwiedzanych miejsc w sposób indywidualny, z wybraną osobą i w swoim „tempie”.

W naszej ofercie bardzo ważne miejsce zajmują Pielgrzymki. To nie są zwykłe podróże, to możliwość przeżycia czegoś wyjątkowego. Dobry standard świadczeń, należyta opieka nad Pielgrzymami, dbałość o szczegóły w organizacji i realizacji programu zawsze były naszym atutem i pozostaną naszym priorytetem. Komfort i poczucie bezpieczeństwa pozwalają bowiem Pielgrzymom skupić się na spotkaniu z Bogiem. Najważniejszym punktem wszystkich programów pielgrzymkowych jest codzienna Msza Święta.

Realizujemy również wyjazdy MICE dla Klientów oraz Partnerów, takie jak  podróże biznesowe związane z udziałem w imprezach targowych, czy misjach gospodarczych. Gwarantujemy pełną obsługę kasjerów lotniczych przy rezerwacji lotów, szeroki wybór hoteli, transferów, usługi tłumaczy, czy pomoc w organizacji kolacji służbowych. Pomożemy również w zorganizowaniu atrakcji na miejscu, które pozwolą zdobyć uznanie w oczach partnerów, czy odpocząć po ciężkim dniu pracy.

Posiadamy własny system rezerwacji hoteli (ponad 500 000 hoteli na całym świecie), samochodów, atrakcji turystycznych, rejsów na całym świecie oraz przelotów samolotami rejsowymi, w tym tanich linii lotniczych. Dynamiczne pakietowanie daje możliwość samodzielnego planowania i rezerwowania swoich wyjazdów.

W trakcie pracy odwiedziliśmy ponad 100 krajów na siedmiu kontynentach. Uczestniczyliśmy miedzy innymi w produkcji filmowej zapewniając przeloty, zakwaterowanie, plany filmowe dla  ekip, czy realizowaliśmy sesję zdjęciową dla jednej ze znanych marek modowych.  Za nami wiele doświadczeń, ale wiele jeszcze przed nami.

Dołączcie do elitarnego grona naszych zadowolonych Klientów - z nami wszystkie podróże będą udane.
 

Nagrody

Od powstania do 2007:

„Hit Lata” - prestiżowe nagrody Polskiej Izby Turystyki GLOBUSY za najlepszy produkt wyjazdowy i przyjazdowy,  liczne wyróżnienia: „Srebrna Malwa”, trzykrotnie „Złota Malwa” i w 2002 roku „Platynowa Malwa” (nagroda przyznana przez Konsumentów Rankingu Wyrobów i Usług)

2008

Dla potwierdzenia wysokiego poziomu jakości naszych usług przeszliśmy proces Certyfikacji ISO, uzyskując Certyfikat 9000:2008.

Jesteśmy pierwszym biurem, które uzyskało Godło TERAZ POLSKA, a coroczna weryfikacja jakości naszych usług pozwala  nam na stałe używanie tego nobilitującego Godła. 

2009

przystąpiliśmy do krajowego programu "Rzetelna Firma".

2010

Otrzymaliśmy nagrodę „Firma Przyjazna Pracownikom” od Związku Pracodawców Warszawy i Mazowsza.

2011

 Uzyskaliśmy tytuł Jakości Roku, przyznany przez Ekspertów Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji. Nasi pracownicy otrzymali imienne wyróżnienia. Nasze laury to Srebrny i Złoty Krzyż Zasługi dla Artura Matiaszczyka, Brązowy Krzyż Zasługi dla Barbary Ladżyńskiej oraz Odznaczenia resortowe za zasługi dla rozwoju turystki: dla Artura Matiaszczyka i  Barbary Ladzyńskiej, Wiesławy Motylskiej, Małgorzaty Wołodkiewicz. Nasza firma również została odznaczona tym zaszczytnym medalem.

Jesteśmy wielokrotnym, Laureatem Medali „Mater Verbi” Tygodnika Katolickiego Niedziela.

To tylko wybrane nagrody czy tytuły, które uzyskaliśmy podczas swojej działalności. Możemy się pochwalić wieloma innymi, które potwierdzają, że nasza firma gwarantuje wiarygodność i rzetelność.

Posiadamy w swojej ofercie ponad 100 krajów, a w naszych propozycjach można znaleźć wyjazdy pobytowe,  wycieczki objazdowe, fly & drive, pielgrzymki. Podróże służbowe, czy „szyte na miarę” dla klientów również są w naszym portfolio. Dajemy możliwość poznawania i smakowania krajów. Współpracujemy z renomowanymi liniami lotniczymi (jesteśmy akredytowanym Agentem IATA), zagranicznymi biurami podróży- naszymi wieloletnimi partnerami, a także z wieloma firmami związanymi z branżą turystyczną. Nasi partnerzy to sprawdzone firmy godne zaufania.

 

Gdzie nas znaleźć

Zapraszamy do odwiedzenia naszych Biur Obsługi Klientów w Łodzi oraz w Warszawie.

Naszą ofertę można również kupić w około 1150 wyselekcjonowanych biurach podróży w całej Polsce, które dzięki szkoleniom i wsparciu naszego zespołu w profesjonalny sposób zaprezentują nasze propozycje. Zachęcamy również do odwiedzania naszej strony internetowej  www.konsorcjum.pl


Postaw na sprawdzonych, dołącz do zadowolonych.  

Zaznacz miejsca, do których chcesz jechać:

zaznacz wszystkie odznacz wszystkie
wybierz resetuj
wybierz resetuj
Termin i zakwaterowanie
Pokój 1
Rezerwacja hotelu
Atrakcje
Transfer
Rejsy
Rezerwacja samochodu
Rezerwacja przelotu
Ubezpieczenie
Dom wakacyjny

Skontaktuj się z nami

+48 42 633 35 55 + 48 22 622 82 96
+48 42 636 53 52 +48 42 633 35 55
Pn - Pt 10.00 - 18.00