Infolinia +48 42 636 53 52, +48 42 633 35 55
 • Polecane:
 • POLSKA
 • MAURITIUS
 • KARAIBY
 • MALEDIWY
 • MEKSYK
 • CHORWACJA
 • WŁOCHY
 • SRI LANKA
 • USA
 • IZRAEL

Szyte na Miarę

szyte
szyte
szyte
szyte
szyte
szyte
szyte
szyte
szyte
szyte
szyte
szyte
szyte
szyte

Oferty "szyte na miarę", to nowa jakość podróżowania oraz oferty dopasowane specjalnie do Twoich potrzeb. Bez fałszywej skromności możemy powiedzieć, że w tej kwestii od ponad 27 lat jesteśmy liderem na polskim rynku podróży. Naszą renomę i doświadczenie przekuwamy na profesjonalne oferty, które przygotowują nasi Eksperci Podróży. Zweryfikują oni i doradzą najlepsze rozwiązania spełnienia Twoich pomysłów nawet tych najbardziej szalonych.

Nasza oferta podróży "szytych na miarę" skierowana jest do osób, które oczekują indywidualnego podejścia, nie mają czasu na osobiste przygotowanie wyjazdu, cenią sobie komfort podróżowania w małej grupie lub zupełnie indywidualnie, chcą odwiedzić inne miejsca niż oferowane w standardowych programach w terminie dopasowanym do Twoich indywidualnych potrzeb.

Z nami nie będziesz zależny od sztywnego, często cotygodniowego, czarterowego rozkładu lotów. Chcesz lecieć na wakacje w środę na 13 dni? Dla nas to żaden problem! Przygotujemy dla Ciebie ofetę w oparciu o loty rejsowe, z których możesz skorzystać w dowolny dzień tygodnia i wylecieć na wakacje z dowolnego lotniska w Polsce (a nawet z dowolnego lotniska na świecie)!

Zarezerwujemy nocleg w dowolnym hotelu, który Ty wybierzesz. Zorganizujemy wycieczki fakultatywne lub objazdowe zawierajace dokładnie te atrakcje, które chcesz zobaczyć. Ponadto nasi Eksperci Podróży zaproponują i podpowiedzą dodatkowe rozwiązania do Twoich wakacji - ciekawe miejsca, które powinieneś zobaczyć, atrakcje, w których powienieneś wziąć udział.

Zadbamy o Twoją podróż w najdrobniejszych szczegółach. Z nami możesz wybrać nawet specjalnie dopasowany do Twoich potrzeb pakiet ubezpieczenia.

Reasumując plusy skorzystania z "oferty szytej na miarę" przez Trade & Travel Company są następujące: 100% dowolności w wyborze terminu wakacji, przeloty ulubionymi liniami lotniczymi w klasie, którą sam wybierzesz, prywatne transfery lotnisko - hotel - lotnisko oraz wszystkie inne, hotele dobrane specjalnie do Twoich wymagań, dopasowane do potrzeb ubezpieczenie podróżne, sportowe itd., pośrednictwo wizowe Trade & Travel Company, indywidualnie dobrane do potrzeb wycieczki faklutatywne oraz objazdowe

Wyjaw nam swoje wakacyjne marzenia a my zajmiemy się ich realizacją dla Ciebie! Dajemy 100% gwarancję zadowolenia!

 

Zaznacz miejsca, do których chcesz jechać:

zaznacz wszystkie odznacz wszystkie
wybierz resetuj
wybierz resetuj
Termin i zakwaterowanie
Pokój 1
Rezerwacja hotelu
Atrakcje
Transfer
Rejsy
Rezerwacja samochodu
Rezerwacja przelotu
Ubezpieczenie
Dom wakacyjny

Skontaktuj się z nami

+48 42 633 35 55 + 48 22 622 82 96
+48 42 636 53 52 +48 42 633 35 55
Pn - Pt 10.00 - 18.00