Infolinia +48 42 636 53 52, +48 42 633 35 55
 • Polecane:
 • POLSKA
 • MAURITIUS
 • KARAIBY
 • MALEDIWY
 • MEKSYK
 • CHORWACJA
 • WŁOCHY
 • SRI LANKA
 • USA
 • IZRAEL

Partnerzy

Celem i misją Trade & Travel Company jest spełnianie marzeń Klientów. Aby to robić musimy mieć gwarancję najwyższej jakości świadczeń we wszystkich egzotycznych miejscach. W związku z powyższym współpracujemy z najlepszymi liniami lotniczymi, które posiadają w swojej ofercie połączenie lotnicze do wszystkich egzotycznych miejsc na świecie. Dzięki temu mają Państwo gwarancję, że Wasza wymarzona wycieczka zagraniczna przebiegnie sprawnie i bezproblemowo, a przyczynią się do tego na pewno profesjonalnie zorganizowane loty oraz gwarancja najwyższej jakości hoteli. Nie zapominamy także o godnym zaufania ubezpieczycielu.

Latamy z:

AIR FRANCE KLM

AIR FRANCE

Francuskie narodowe linie lotnicze których główną siedzibą jest podparyskie lotnisko Charles de Gaulle. Znana ze swojej punktualności Air France posiada ok. 260 samolotów, które latają do 83 krajów na wszystkich 6 kontynentach. Linia współtworzy holding z holenderską KLM.

https://www.airfrance.pl

 

 
 

KLM – Nazwa jest skrótem od „Królewskie Towarzystwo Lotnicze” i jest najstarszą działającą do dziś linią lotniczą, której początki sięgają 1919 roku. Należy do zrzeszenia przewoźników Sky team. Posiada flotę składającą się ze 170 samolotów będąc jednocześnie największą flotą kombi: 16 Boeingów 747-400 ER i cztery Boeingi 747 400 ERF . Głównym lotniskiem jest port lotniczy Amsterdam-Schiphol.

https://www.klm.pl/

 

LUFTHANSA

LOT - Polskie linie lotnicze działające od ponad 80 lat, których główną bazą jest lotnisko Warszawa-Okęcie. Linia ta oferuje zarówno przeloty krajowe, jak i połączenia z wieloma miastami europejskimi a także loty transatlantyckie do USA i Kanady.

https://www.lot.com/pl/pl

 

LUFTHANSA – Największy niemiecki przewoźnik lotniczy z siedzibą w Kolonii. Główna baza znajduje się przy międzynarodowym porcie lotniczym we Frankfurcie nad Menem. Posiada jedną z największych na świecie flot, która obejmuje ponad 300 samolotów. Sieć połączeń tej linii obejmuje 5 kontynentów a łącznie z partnerami ponad 400 destynacji.

https://www.lufthansa.com/pl/pl/homepage

 

SWISS BRITISH AIRWAYS

SWISS – Szwajcarskie linie narodowe, przewożące 16 milionów pasażerów rocznie do ponad 140 destynacji na świecie.  Głównym portem lotniczym jest Zurich. Posiada 91 samolotów i jest częścią  grupy Lufthansa. Należy do stowarzyszenia przewoźników Star Alliance.

https://www.swiss.com/pl/en/homepage

 

 

BRITISH AIRWAYS – Jeden z największych przewoźników powietrznych w Europie, powstał w 1974 r w wyniku połączenia British Overseas Airways Corporation i British European Airways. Siedzibą British Airways jest Londyn, a macierzystym lotniskiem Heathrow. Flota BA to blisko 300 samolotów, a sieć połączeń obejmuje 150 destynacji.

https://www.britishairways.com/travel/home/public/pl_pl/

 

FINNAIR Turkish Airlines

FINNAIR – Fińskie linie lotnicze, najstarsza nieprzerwanie działająca linią lotniczą świata. Głównym portem jest lotnisko Helsinki – Vantaa. Linia oferuje połączenia międzykontynentalne oraz obsługuje loty do większości miast Europejskich a także wiele lotów krajowych. Linia znana jest z bardzo wysokiej jakości usług.

https://www.finnair.com/pl-pl

 

TURKISH AIRLINES - Narodowe tureckie linie lotnicze powstałe w 1933 roku, z siedzibą w Stambule. Oferuje połączenia z Europą, Bliskim Wschodem, Dalekim Wschodem, Ameryką Północną i Afryką. Głównym portem jest port lotniczy Stambuł-Atatürk. W swojej flocie posiada 260 samolotów typu Airbus i Boeing.

https://www.turkishairlines.com/en-pl/

 

EL AL EMIRATES

EL AL – Narodowy przewoźnik izraelski, który funkcjonuje od 1948 roku. Głównym portem lotniczym tej linii jest Tel Aviv. To, co charakteryzuje tą linię jest specyficzny system bezpieczeństwa, niespotykany nigdzie indziej. Z każdym pasażerem przeprowadzana jest indywidualna rozmowa, poza tym każdy bagaż podlega kontroli. Dzięki temu linia ta jest prawdopodobnie najbezpieczniejsza na  świecie. Linia El Al operuje obecnie w 26 krajach, jednak loty w Azji i Afryce są mocno utrudnione ze względu na to, ze kraje muzułmańskie nie uznają państwa Izrael.

https://www.elal.com/en/Poland/Pages/default.aspx

 

EMIRATES  - Linia lotnicza, która ma swoją siedzibę w Dubaju, w Emiratach Arabskich. Jej głównym portem lotniczym jest jest lotnisko w Dubaju. Posiadają jedną z najmłodszych flot na świecie - trzonem floty są niebywale nowoczesne Airbusy Emirates A380 oraz przestronne Boeingi 777. Airbusy Emirates A380 latają obecnie do ponad 30 miast na całym świecie, a sieć połączeń wciąż rośnie. 

https://www.emirates.com/pl/polish/

 

QATAR AIRWAYS CATHAY PACIFIC

QATAR AIRWAYS – Katarskie linie narodowe, które otrzymały 5 gwiazdek w rankingu The Official 5-Star Airline Ranking. Średnia wieku samolotów we flocie Qatar Airways wynosi około 5 lat. Głównym węzłem linii jest port lotniczy w Doha. Qatar Airways w lutym 2013 uruchomił swoje europejskie Biuro Obsługi Klienta, które zlokalizowane jest w Polsce, we Wrocławiu.

https://www.qatarairways.com/pl-pl/homepage.html

CATHAY PACIFIC - Narodowe linie lotnicze Hongkongu, które powstały we wrześniu 1946 roku. Obsługują loty pasażerskie pomiędzy 117 lotniskami w 37 krajach. Obecnie samoloty tej linii przewożą ok. miliona osób miesięcznie. Ich nazwa składa się z dwóch członów „Cathay” – to średniowieczna nazwa Chin, Człon „Pacific” jest wyrazem marzenia jego założycieli o lataniu przez Ocean Spokojny.

https://www.cathaypacific.com/cx/en_HK.html

 

 
CHINA AIRLINES SINGAPORE AIRLINES

CHINA AIRLINES – Tajwańskie narodowe linie lotnicze z siedzibą w Dayuan Township. Obsługują połączenia do Azji, Europy, Ameryki Północnej i Oceanii. Głównym węzłem jest port lotniczy Tajpej-Taiwan Taoyuan. 

https://www.china-airlines.com/us/en

 

 

SINGAPORE AIRLINES – Narodowy przewoźnik lotniczy Singapuru, którego głównym węzłem jest port lotniczy Changi. Historia tej linii lotniczej sięga 1947 roku, kiedy tworzyła jedną linię z przewoźnikiem malezyjskim. Ma połączenia ze 140 miastami w 40 państwach, najwięcej lotów odbywa w obrębie kontynentu azjatyckiego, gdzie pełni ważną rolę.

https://www.singaporeair.com/en_UK/pl/home#/book/bookflight

 

AMERICAN AIRLINES UNITED AIRLINES

AMERICAN AIRLINES – Największa linia lotnicza Stanów Zjednoczonych. Główna siedziba firmy mieści się w Fort Worth w Teksasie. Firma powstała w 1930. Przewoźnik oferuje loty na 4 kontynenty: do Europy, Azji, Ameryki Południowej oraz Północnej. 

https://www.aa.com/i18n/index.jsp?locale=en_PL

 

UNITED AIRLINES – Amerykańska linia lotnicza. Dzięki połączeniu w 2010 roku z linią Continental Airlines dysponujące flotą 692 samolotów latających do 370 portów lotniczych w 59 krajach. United Airlines jest członkiem międzynarodowego porozumienia przewoźników Star Alliance.  

 https://www.united.com/en/us/

 

 

 

 

ROYAL AIR MAROC

ROYAL AIR MAROC - Marokańskie narodowe linie lotnicze, z siedzibą w Casablance. Ma połączenia z Afryką, Bliskim Wschodem, Europą i Ameryką Północną. Głównym węzłem jest Port lotniczy Casablanca.

https://www.royalairmaroc.com/int-en

Włoski narodowy przewoźnik lotniczy, istniejący od 2021 r. Jedynym udziałowcem linii jest włoski skarb państwa

https://www.itaspa.com/en_en

Tajwańskie linie lotnicze z siedzibą w Taoyuan. Obsługują połączenia do Azji, Europy, Ameryki Północnej i Oceanii. Głównym hubem jest port lotniczy Tajpej-Taiwan Taoyuan. Od 15 lipca 2013 roku linia jest członkiem sojuszu Star Alliance

https://www.airbaltic.com/en-PL/index

Łotewskie linie lotnicze powstałe w 1995 r. Przewożą rocznie około 2,5 mln pasażerów. 99,8% udziałów w firmie posiada rząd łotewski, pozostałe udziały należą do prywatnego inwestora – Baltijas aviācijas sistēmas SIA

https://www.airbaltic.com/en-PL/index

Chińskie narodowe linie lotnicze, mające siedzibę w Pekinie. Głównym węzłem jest Port lotniczy Pekin. Linie lotnicze są odpowiedzialne za przeloty władz chińskich, co podkreśla wyjątkowy status narodowych linii lotniczych

http://www.airchina.com/index.shtml

Niemieckie linie lotnicze z siedzibą w Kelsterbachu koło Frankfurtu nad Menem. Jest największą wakacyjną linią lotniczą w Niemczech. Głównym hubem jest port lotniczy Frankfurt.

https://www.condor.com/pl

Angolskie narodowe linie lotnicze z siedzibą w Luandzie

http://www.taag.com/en/-TAAG-Book-Flight-Hotel-and-Online-Check-in

Hiszpańska czarterowa linia lotnicza z siedzibą w Madrycie. Głównym węzłem jest port lotniczy Madryt-Barajas.

https://www.wamosair.com/es/

Irlandzkie linie lotnicze, z siedzibą w Dublinie. Jest drugą co do wielkości linią lotniczą w Irlandii.

https://www.aerlingus.com/html/en-IE/home.html

Etiopskie narodowe linie lotnicze, z siedzibą w Addis Abebie, od 2011 członek sojuszu Star Alliance.

https://www.ethiopianairlines.com/aa/en

ETIHAD AIRWAYS BULGARIA AIR

Narodowy przewoźnik Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Linie zostały założone w lipcu 2003 roku dekretem podpisanym przez prezydenta ZEA Chalify ibn Zajida Al Nahajjana.

https://www.etihad.com/en/

Bułgarska narodowa linia lotnicza z siedzibą w Sofii. Obsługuje połączenia do 17 krajów, głównie Europy. Jej głównym portem przesiadkowym jest port lotniczy Sofia.

https://www.air.bg/en/

ICELANDAIR FLY DUBAI

Islandzkie narodowe linie lotnicze, latające na liniach krajowych i międzynarodowych. Pierwsze samoloty pojawiły się na Islandii w roku 1919.

https://www.icelandair.com/

Tania linia lotnicza z siedzibą w Dubaju, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Linia powstała 19 marca 2008, a rozpoczęła działalność 1 czerwca 2009.

https://www.flydubai.com/en/

GULF AIR SKY EXPRESS

Narodowe linie lotnicze Bahrajnu, z siedzibą w Manamie. Posiada połączenia do Afryki, Azji, Europy i do Australii. Głównym węzłem i jedynym portem lotniczym na Bahrajnie jest Port lotniczy Bahrajn.

https://www.gulfair.com/

Greckie linie lotnicze z siedzibą na międzynarodowym lotnisku w Atenach. Została założona w 2005 roku i obsługuje szereg połączeń, obsługując 35 krajowych i osiem międzynarodowych destynacji.

https://www.skyexpress.gr/el

GOOL LINHAS AREAS HAINAN AIRLINES

Brazylijska linia lotnicza z siedzibą w São Paulo. Jest drugą co do wielkości linią lotniczą Brazylii. Głównym hubem jest Port lotniczy São Paulo-Congonhas

https://www.voegol.com.br/

Chińska linia lotnicza z siedzibą w Haikou, w prowincji Hajnan. Głównym węzłem jest Port lotniczy Haikou-Meilan. Hainan Airlines jest największą prywatną linią lotniczą w Chinach. 10 stycznia 2011 roku otrzymała 5 gwiazdkowe, najwyższe odznaczenie według agencji Skytrax

https://www.hainanairlines.com/CN/GB/Welcome

IBERIA AIR SERBIA

Hiszpańskie narodowe linie lotnicze, z siedzibą w Madrycie. Obsługują wszystkie kontynenty z wyjątkiem Australii. Głównym węzłem jest port lotniczy Madryt-Barajas. Siedzibą linii jest Madryt

https://www.iberia.com/?language=en

Serbskie narodowe linie lotnicze z siedzibą w Belgradzie. Były również narodową linią lotniczą Jugosławii. Głównym hubem jest Port lotniczy Belgrad.

https://www.airserbia.com/

IAR ASTANA KOREAN AIR

Narodowy przewoźnik lotniczy Kazachstanu z siedzibą w Ałmaty. Obsługuje szereg połączeń krajowych, a także loty międzynarodowe do Europy, Azji i na Bliski Wschód.

https://airastana.com/global/en-us

Największe linie lotnicze Korei Południowej z siedzibą w Seulu, założone w 1969 roku. Linie oferują połączenia niemal z całym światem. Głównym węzłem linii jest Port lotniczy Seul-Inczon i Port lotniczy Gimpo

https://www.koreanair.com/us/en

AIR MALTA LATAM AIRLINES

Maltańskie narodowe linie lotnicze Malty, założone w 1973 roku

https://airmalta.com/en

Holding linii lotniczych z siedzibą w Santiago w Chile. Jest uważana za największą linię lotniczą w Ameryce Łacińskiej z filiami w Brazylii, Kolumbii, Ekwadorze, Paragwaju i Peru.

https://www.latamairlines.com/us/en

LUXAIR MASAYSIA ARLINES

Luksemburskie narodowe linie lotnicze z siedzibą w Luksemburgu. Ma połączenia z Europą. Głównym węzłem jest Port lotniczy Luksemburg.

https://www.luxair.lu/en

Malezyjskie narodowe linie lotnicze, z siedzibą w Sultan Abdul Aziz Shah. Obsługuje połączenia niemal z całym światem ze swojej bazy na lotnisku Kuala Lumpur International Airport, oraz oferuje bogatą sieć połączeń z Kota Kinabalu.

https://www.malaysiaairlines.com

AIR MAURITIUS ALL NIPPON AIRWAYS

Maurytyjskie narodowe linie lotnicze z siedzibą w Port Louis. Głównym węzłem jest Port lotniczy Mauritius.

https://www.airmauritius.com/

Japońskie linie lotnicze z siedzibą w Tokio i zarazem największe linie lotnicze w Japonii, obsługujące połączenia z Azją, Europą, Ameryką Północną i Oceanią z głównym węzłem w porcie lotniczym Tokio-Narita.

https://www.ana.co.jp/en/us/

OLYMPIC AIR CROATIA AIRLINES

Drugie co do wielkości greckie narodowe linie lotnicze, z siedzibą w Atenach. Głównym węzłem jest Port lotniczy Ateny. Linie oferują loty do 31 greckich lotnisk. Olympic Air operuje samolotami firm ATR oraz Bombardier.

https://www.olympicair.com/

Chorwackie narodowe linie lotnicze z siedzibą w Zagrzebiu. Posiadają połączenia do 11 krajów Europy i 1 Azji. Są członkiem sojuszu Star Alliance

https://www.croatiaairlines.com/

PHILIPPINE AIRLINES UKRAINE INTERNATIONAL AIRLINES

Filipińskie narodowe linie lotnicze z siedzibą w Pasay. Jest najstarszą linią lotniczą w Azji. Głównymi hubami są Port lotniczy Manila i Mactan-Cebu

https://www.flyuia.com/ua/en/home

Największa ukraińska krajowa linia lotnicza z siedzibą w Kijowie. Obsługują połączenia krajowe, europejskie, do Afryki, do Ameryki Północnej, na Bliski Wschód oraz do niektórych krajów azjatyckich.

https://www.flyuia.com/ua/en/home

SMARTWINGS TAROM

Czeskie linie lotnicze, z siedzibą w Pradze. Firma posiada spółki na Słowacji, Węgrzech, Polsce i Niemczech. Linia posiada również bazy operacyjne we Francji, Wyspach Kanaryjskich oraz Izraelu.

https://www.smartwings.com/pl/

Rumuńskie narodowe linie lotnicze, z siedzibą w Bukareszcie. Ma połączenia z Afryką, Azją i Europą. Głównym węzłem jest Port lotniczy Bukareszt-Otopeni.

https://www.tarom.ro/

SOUTH AFRICAN AIRWAYS

Południowo-afrykańskie narodowe linie lotnicze z siedzibą w Johannesburgu. Należą do największych linii lotniczych w Afryce. Posiadają 37 połączeń z całym światem.

https://www.flysaa.com/

Egipska prywatna linia lotnicza czarterowa, działająca od 2003 roku, obsługująca linie czarterowe i tanie linie lotnicze z lotnisk egipskich, również do Europy. Główny port lotniczy Kair, inne porty: port lotniczy Hurghada, port lotniczy Szarm el-Szejk, port lotniczy Luksor.

https://aircairo.com/

TAP PORTUGAL

Belgijskie linie lotnicze, z siedzibą w Brukseli. Obecnie posiada 47 samolotów obsługujących 96 tras.

https://www.brusselsairlines.com/

Narodowe linie lotnicze Portugalii z siedzibą i głównym węzłem w porcie lotniczym Lizbona. Linie obsługują loty pasażerskie i towarowe pomiędzy 93 lotniskami w 31 krajach.

https://www.flytap.com/en-pl/

AIR CARAIBES AIR EUROPA

Francuska linia lotnicza z siedzibą w Pointe-à-Pitre, na Gwadelupie.

https://en.aircaraibes.com/en

Hiszpańskie linie lotnicze z siedzibą w Palma de Mallorca, na Majorce. Obsługują połączenia z Północną Afryką, Europą, Karaibami i Ameryką Południową

https://www.aireuropa.com/ot/en/home

VIETNAM AIRLINES VIRGIN ATLANTIC

Wietnamskie narodowe linie lotnicze z siedzibą w Hanoi. Obsługują połączenia z Azją, Europą i Australią. Głównym węzłem jest Port lotniczy Hanoi i Port lotniczy Tân Sơn Nhất.

https://www.vietnamairlines.com/nz/en/Home

 

Brytyjskie linie lotnicze należące do Virgin Group i Delta Airlines. Główna siedziba znajduje się w Crawley, w Anglii, blisko londyńskiego lotniska Gatwick.

https://www.virginatlantic.com/

VUELING AIRLINES WIDEROE

Tania hiszpańska linia lotnicza z siedzibą w Barcelonie. Obsługuje połączenia z krajami Europy, Afryki Północnej, Bliskiego Wschodu oraz na Wyspy Kanaryjskie. Główną bazą linii jest port lotniczy Barcelona

https://www.vueling.com/es

Norweska linia lotnicza z siedzibą w Bodø, i zarazem największa regionalna linia lotnicza w Skandynawii.

https://www.wideroe.no/

FLEXFLIGHT

Duński operator lotniczy założonY w 2003 roku w Roskilde w Danii. Podstawową działalnością FlexFlight jest Aircraft Management, a drugorzędną działalnością są usługi czarterów lotniczych na całym świecie.

https://flexflight.dk/

Szwajcarskie linie lotnicze z siedzibą w Zurychu. Obsługują połączenia głównie do znanych kurortów nad Morzem Śródziemnym. Głównym hubem jest port lotniczy Zurych-Kloten.

https://www.helvetic.com/

Ubezpiecza nas:

Zaznacz miejsca, do których chcesz jechać:

zaznacz wszystkie odznacz wszystkie
wybierz resetuj
wybierz resetuj
Termin i zakwaterowanie
Pokój 1
Rezerwacja hotelu
Atrakcje
Transfer
Rejsy
Rezerwacja samochodu
Rezerwacja przelotu
Ubezpieczenie
Dom wakacyjny

Skontaktuj się z nami

+48 42 633 35 55 + 48 22 622 82 96
+48 42 636 53 52 +48 42 633 35 55
Pn - Pt 10.00 - 18.00