Infolinia +48 42 636 53 52, +48 42 633 35 55
 • Polecane:
 • POLSKA
 • MAURITIUS
 • KARAIBY
 • MALEDIWY
 • MEKSYK
 • CHORWACJA
 • WŁOCHY
 • SRI LANKA
 • USA
 • IZRAEL

Informacje praktyczne

KATEGORYZACJA HOTELI

Wszystkie kategorie hoteli prezentowane na naszej stronie internetowej oraz w katalogach odpowiadają kategoryzacji lokalnej danego kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii (inne oznaczenia mogę być w hotelach w Varadero czy Acapulco a inne w Warszawie).

WYCIECZKI LOKALNE

Turyści mają możliwość wzięcia udziału w fakultatywnych wycieczkach lokalnych, płatnych na miejscu. Klienci uczestniczący w wycieczkach fakultatywnych nie otrzymują zwrotu za niewykorzystany w tym czasie pokój hotelowy i posiłki. Wycieczki fakultatywne organizowane są przez lokalnego kontrahenta na warunkach przez niego określonych. Istnieje  możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej ilości chętnych.

WIZY

Każdy z uczestników wyjeżdżających poza UE musi posiadać ważny paszport (minimum 6 miesięcy). Konsorcjum Polskich Biur Podróży Trade & Travel Company nie ponosi odpowiedzialności za osoby, które nie zostaną przepuszczone przez granicę z przyczyn niezależnych od biura. W przypadku wyjazdu do kraju, gdzie wymagane są wizy, Klienci są zobowiązani do dostarczenia dokumentów do biura w terminie umożliwiającym otrzymanie wizy. Przy wyjeździe do  krajów UE wymagany jest dowód osobisty lub paszport.

UWAGI

1.  Na stronie internetowej oraz w katalogu, przy opisie każdej imprezy znajdują się informacje odnośnie zawartych w cenie świadczeń, oraz usług płatnych dodatkowo. 
2.  Cenę zniżkową dla dzieci stosuje się, gdy są one zakwaterowane z co najmniej dwiema osobami dorosłymi.
3.  Ceny prezentowane na stronie internetowej oraz w katalogach zawierają przelot w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku nie dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej – za odpowiednią dopłatą.
4.  Prezentowane w katalogach i na stronie internetowej zdjęcia pokoi są zdjęciami przykładowymi. Oznacza to, że nie każdy pokój w danym hotelu wygląda tak samo, jak ten prezentowany na zdjęciu w katalogu.

 

SZCZEPIENIA OCHRONNE

Przed wyjazdem do krajów egzotycznych należy pamiętać o profilaktyce sanitarno-epidemiologicznej. Poniżej mogą Państwo zapoznać się z listą obowiązkowych oraz profilaktycznych szczepień wymaganych przy wyjazdach do poszczególnych krajów świata.


Lista obowiązkowych i zalecanych szczepień ochronnych w poszczególnych krajach świata


Dodatkowe informacje dotyczące poszczególnych chorób, szczepień oraz placówek  medycyny podróży, znajdą Państwo na stronie internetowej www.szczepieniadlapodrozujacych.pl, która powstała w ramach kampanii „Szczepienie służy bezpieczeństwu podróży”

PRZELOTY

Godziny przelotów moga ulec zmianie. Wymagane potwierdzenie aktualnych godzin wylotu na ok. 48 h przed wylotem

PASZPORTY POLSKIE - PODWÓJNE OBYWATELSTWO

Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

Nasza Misja

Nasza Misja

Najważniejsze dla nas jest zapewnienie najwyższej jakości usług dla naszych klientów. Naszym sukcesem jest wprowadzenie produktu o nazwie „imprezy gwarantowane”, które wymagają minimalną ilość 2 uczestników.  To gwarancja, że impreza dla naszych Klientów zostanie zrealizowana. To unikatowa propozycja dla osób, które nie lubią podróżować w grupach zorganizowanych, chcąc „chłonąć” atmosferę odwiedzanych miejsc w sposób indywidualny, z wybraną osobą i w swoim „tempie”.

W naszej ofercie bardzo ważne miejsce zajmują Pielgrzymki. To nie są zwykłe podróże, to możliwość przeżycia czegoś wyjątkowego. Dobry standard świadczeń, należyta opieka nad Pielgrzymami, dbałość o szczegóły w organizacji i realizacji programu zawsze były naszym atutem i pozostaną naszym priorytetem. Komfort i poczucie bezpieczeństwa pozwalają bowiem Pielgrzymom skupić się na spotkaniu z Bogiem. Najważniejszym punktem wszystkich programów pielgrzymkowych jest codzienna Msza Święta.

Realizujemy również wyjazdy MICE dla Klientów oraz Partnerów, takie jak  podróże biznesowe związane z udziałem w imprezach targowych, czy misjach gospodarczych. Gwarantujemy pełną obsługę kasjerów lotniczych przy rezerwacji lotów, szeroki wybór hoteli, transferów, usługi tłumaczy, czy pomoc w organizacji kolacji służbowych. Pomożemy również w zorganizowaniu atrakcji na miejscu, które pozwolą zdobyć uznanie w oczach partnerów, czy odpocząć po ciężkim dniu pracy.

Posiadamy własny system rezerwacji hoteli (ponad 500 000 hoteli na całym świecie), samochodów, atrakcji turystycznych, rejsów na całym świecie oraz przelotów samolotami rejsowymi, w tym tanich linii lotniczych. Dynamiczne pakietowanie daje możliwość samodzielnego planowania i rezerwowania swoich wyjazdów.

W trakcie pracy odwiedziliśmy ponad 100 krajów na siedmiu kontynentach. Uczestniczyliśmy miedzy innymi w produkcji filmowej zapewniając przeloty, zakwaterowanie, plany filmowe dla  ekip, czy realizowaliśmy sesję zdjęciową dla jednej ze znanych marek modowych.  Za nami wiele doświadczeń, ale wiele jeszcze przed nami.

Dołączcie do elitarnego grona naszych zadowolonych Klientów - z nami wszystkie podróże będą udane.
 

 

Nagrody

Od powstania do 2007:

„Hit Lata” - prestiżowe nagrody Polskiej Izby Turystyki GLOBUSY za najlepszy produkt wyjazdowy i przyjazdowy,  liczne wyróżnienia: „Srebrna Malwa”, trzykrotnie „Złota Malwa” i w 2002 roku „Platynowa Malwa” (nagroda przyznana przez Konsumentów Rankingu Wyrobów i Usług)

 

2008

Dla potwierdzenia wysokiego poziomu jakości naszych usług przeszliśmy proces Certyfikacji ISO, uzyskując Certyfikat 9000:2008.

Jesteśmy pierwszym biurem, które uzyskało Godło TERAZ POLSKA, a coroczna weryfikacja jakości naszych usług pozwala  nam na stałe używanie tego nobilitującego Godła. 

 

2009

przystąpiliśmy do krajowego programu "Rzetelna Firma".

 

2010

Otrzymaliśmy nagrodę „Firma Przyjazna Pracownikom” od Związku Pracodawców Warszawy i Mazowsza.

 

2011

 Uzyskaliśmy tytuł Jakości Roku, przyznany przez Ekspertów Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji. Nasi pracownicy otrzymali imienne wyróżnienia. Nasze laury to Srebrny i Złoty Krzyż Zasługi dla Artura Matiaszczyka, Brązowy Krzyż Zasługi dla Barbary Ladżyńskiej oraz Odznaczenia resortowe za zasługi dla rozwoju turystki: dla Artura Matiaszczyka i  Barbary Ladzyńskiej, Wiesławy Motylskiej, Małgorzaty Wołodkiewicz. Nasza firma również została odznaczona tym zaszczytnym medalem.

 

Jesteśmy wielokrotnym, Laureatem Medali „Mater Verbi” Tygodnika Katolickiego Niedziela.

 

To tylko wybrane nagrody czy tytuły, które uzyskaliśmy podczas swojej działalności. Możemy się pochwalić wieloma innymi, które potwierdzają, że nasza firma gwarantuje wiarygodność i rzetelność.

Posiadamy w swojej ofercie ponad 100 krajów, a w naszych propozycjach można znaleźć wyjazdy pobytowe,  wycieczki objazdowe, fly & drive, pielgrzymki. Podróże służbowe, czy „szyte na miarę” dla klientów również są w naszym portfolio. Dajemy możliwość poznawania i smakowania krajów. Współpracujemy z renomowanymi liniami lotniczymi (jesteśmy akredytowanym Agentem IATA), zagranicznymi biurami podróży- naszymi wieloletnimi partnerami, a także z wieloma firmami związanymi z branżą turystyczną. Nasi partnerzy to sprawdzone firmy godne zaufania.
 

Gdzie nas znaleźć

Zapraszamy do odwiedzenia naszych Biur Obsługi Klientów w Łodzi oraz w Warszawie.

Naszą ofertę można również kupić w około 1150 wyselekcjonowanych biurach podróży w całej Polsce, które dzięki szkoleniom i wsparciu naszego zespołu w profesjonalny sposób zaprezentują nasze propozycje. Zachęcamy również do odwiedzania naszej strony internetowej  www.konsorcjum.pl


Postaw na sprawdzonych, dołącz do zadowolonych.  

Zaznacz miejsca, do których chcesz jechać:

zaznacz wszystkie odznacz wszystkie
wybierz resetuj
wybierz resetuj
Termin i zakwaterowanie
Pokój 1
Rezerwacja hotelu
Atrakcje
Transfer
Rejsy
Rezerwacja samochodu
Rezerwacja przelotu
Ubezpieczenie
Dom wakacyjny

Skontaktuj się z nami

+48 42 633 35 55 + 48 22 622 82 96
+48 42 636 53 52 +48 42 633 35 55
Pn - Pt 10.00 - 18.00