Infolinia +48 42 636 53 52, +48 42 633 35 55
  • Polecane:
  • POLSKA
  • MAURITIUS
  • KARAIBY
  • MALEDIWY
  • CZECHY
  • CHORWACJA
  • WŁOCHY
  • TAJLANDIA
  • GRECJA

Spa i Ayurveda

Znajdź i wybierz ofertę
spa
spa
spa
spa
spa
spa
spa
spa
spa
spa
spa

"Sanus Per Aquam", czyli "Zdrowie przez Wodę" to już nie tylko zabiegi mające upiększyć nasze ciała, ale filozofia życiowa mając zbalansować nasze życie duchowe z ciałem. Hotele oferujące zabiegi SPA zadbają o nasze ciała poprzez masaże i terapie wodne tak aby nawilżyć, odżywić i ujędrnić skórę oraz zadbają o nasz umysł, sprawią, że zrelaksujemy się, odstresujemy, pobudzimy lub uspokoimy. Z całą pewnością zapomnimy o traskach dnia codziennego i skoncentrujemy się na sobie i naszym szczęściu. Ajurweda, które dosłownie oznacza naukę o życiu (Ayur = życie, Veda = Nauka), to starożytna nauka medyczna, która została opracowana w Indiach tysiące lat temu. Uważa się, że sami Bogowie przenieśli Ajurwedę na ludzi, Ajurweda rozwinęła z kilku starożytnych traktatów. W starożytnej literaturze wedyjskiej znajdują się jasno określone instrukcje jak zachować zdrowie oraz jak walczyć z chorobami poprzez terapie, masaże, leki ziołowe, kontrolę diety i ćwiczenia fizyczne. W prostych słowach, w Ajurwedzie chodzi o całkowitą przemianę ciała i duszy. Wszystkie zabiegi są przepisywane przez lekarzy-ekspertów Ajurwedy w ośrodku i przeprowadzane pod właściwym nadzorem. Każdy pakiet obejmuje zakwaterowanie, leczenie Ajurwedą i ajurwedyjskie pełne wyżywienie wegetariańskie.

Równowaga naszego organizmu często zaburzana jest poprzez niezdrowy tryb życia, brak ruchu, stres, akumulację substancji toksycznych oraz uwarunkowania kulturowe. Masaż ciepłymi olejami, odpowiednia dieta dostosowana do typu organizmu i stanu zdrowia pozwolą przywrócić utraconą energię. Sprawią, że nasze ciało i umysł pozostaną w harmonii.
Trade & Travel posiada bogatą ofertę hoteli w najciekawszych zakątkach świata ze świetną ofertą SPA oraz Ajurwedy, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Można zrelaksować się na Bali, poddać zabiegom ajurwedyjskim w Indiach czy leczeniu łuszczycy nad Morzem Martwym.

Zaznacz miejsca, do których chcesz jechać:

zaznacz wszystkie odznacz wszystkie
wybierz resetuj
wybierz resetuj
Termin i zakwaterowanie
Pokój 1
Rezerwacja hotelu
Atrakcje
Transfer
Rejsy
Rezerwacja samochodu
Rezerwacja przelotu
Ubezpieczenie
Dom wakacyjny

Top oferty

Skontaktuj się z nami

+48 42 633 35 55 + 48 22 622 82 96
+48 42 636 53 52 +48 42 633 35 55
Pn - Pt 10.00 - 18.00 So 10.00 - 16.00