Infolinia +48 42 636 53 52, +48 42 633 35 55
  • Polecane:
  • POLSKA
  • MAURITIUS
  • KARAIBY
  • MALEDIWY
  • CZECHY
  • CHORWACJA
  • WŁOCHY
  • TAJLANDIA
  • GRECJA

Valentina Hotel

Malta/St. Julian's
pokaż galerię pokaż na mapie
Ta oferta nie ma aktualnie terminów. Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą - skontaktuj się z nami - przygotujemy listę możliwych terminów i odpowiemy na Twoje pytania.

Szczegóły oferty

Położenie:
Hotel znajduje się w samym sercu dzielnicy rozrywkowej, zaledwie kilka minut od kasyna, publicznych plaż, nocnych klubów i restauracji.

Pokoje:
32 pokoje wyposażone w: indywidualnie regulowaną klimatyzację, wiatraki sufitowe, mini bar, TV satelitarną, telefon.

Do dyspozycji gości:
Bar/lounge, sala śniadaniowa, kantor wymiany walut, usługi turystyczne, wypożyczalnia samochodów. Restauracja obok hotelu.

cena zawiera

Bilet lotniczy Polska – Malta - Polska, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu przez wybraną ilość nocy, wyżywienie według wybranej opcji, bagaż (zgodnie z Uwagami z punktem siódmym), opiekę lokalnego rezydenta, ubezpieczenie Europa Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 40% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) – KL 150 000 EURO, NNW – 4 000 EURO, BAGAŻ – 400 EURO.

cena nie zawiera

Dodatkowych posiłków, napojów do obiadokolacji (przy innej formie wyżywienie niż śniadania), wydatków własnych, wycieczek fakultatywnych, napiwków. Obligatoryjną składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny TFG w wysokości 10 Zł/os, obligatoryjną składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy TFP w wysokości 10 zł/os.

uwagi

1. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku nie dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej – za odpowiednią dopłatą.
2. BB – śniadania, HB – śniadania + obiadokolacje, ALL -All Inclusive.
3. W okresie Świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra oraz Świąt Wielkanocnych obowiązują dopłaty do obiadów i kolacji- ceny na potwierdzenie.
4. Dziecko w wieku 2-12 lat z 2 osób dorosłych oraz 3. lub 4. osoba w pokoju 2-os zakwaterowana jest na dostawce.
5. Kategoria hotelu odpowiada kategoryzacji lokalnej.
6. Niniejsza oferta wymaga potwierdzenia po dokonaniu wpłaty zaliczki. Organizator potwierdza lub anuluje założoną rezerwację w ciągu 48 h (tylko w dni robocze pon- pt 10-17). W przypadku braku potwierdzenia ze strony organizatora zwrot 100% wpłaty. Podane ceny skalkulowane są dla najniższej taryfy biletów lotniczych, obowiązującej w okresie ważności cennika. W przypadku nie dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej – za odpowiednią dopłatą. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. Wylot możliwy jest w dowolnej dacie oraz z dowolnego portu lotniczego, również zagranicznego.
7. Przy wylotach na 7 bądź więcej nocy w cenę wliczony jest bagaż główny oraz mały bagaż podręczny na osobę, w przypadku wylotów krótszych niż 7 nocy w cenę wliczony jest TYLKO bagaż podręczny.
8. Na miejscu w hotelu może zostać pobrana opłata klimatyczna.
9. Przeloty realizowane są liniami: Wizzair, Ryanair oraz Air Malta.
10. Wyloty mogą być zrealizowane z : Warszawy, Poznania, Gdańska, Krakowa, Wrocławia zgodnie z rozkładem linii lotniczych.
11. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od kosztu imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informację o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba
3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba
Od 6001 do 9000 zł/osoba - 170 zł/osoba
Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

VALLETTA – Poniedziałek (1/2 – dniowa wycieczka: od października do maja po południu; od czerwca do września rano, w sierpniu możliwa również w środę)
Stolica Valletta – zawiera jedno z najbogatszych dziedzictw historycznych Malty. Nasza wycieczka rozpoczyna się od zwiedzania Górnych Ogrodów Barracca, które ukazują nam widok na jeden z największych naturalnych portów świata – Grand Harbour. Następnie udajemy się do Katedry św. Jana, szczycącej się najsłynniejszym dziełem Caravaggiego – “Ścięcie św. Jana” jak również do katedralnego muzeum. Zobaczymy z zewnątrz Pałac Wielkiego Mistrza, a naszą wycieczkę zakończymy obejrzeniem multiwizualnego show Malta Experience.


Dorośli: 32 EUR; Dzieci: 15 EUR


 


REJS PO PORCIE GRAND HARBOUR – środa (1/2 – dniowa)
Podczas rejsu po porcie zobaczymy naturalne porty jak: Marsamxett, Grand Harbour oraz Trzy Miasta (związane z dwoma Wielkimi Oblężeniami z roku 1565 oraz 1942), zachwycające swymi  historycznymi fortami,  bastionami i zatokami. Po rejsie czas wolny na zakupy oraz spacer lub relaks w nadbrzeżnych kafejkach. 


Dorośli: 29 EUR; Dzieci: 12 EUR


 


WIZYTA W PARKU MORSKIM MEDITERRANEO – Wtorek (1/2 – dniowa rano)
Wspaniała rozrywka dla dzieci i dorosłych połączona z poznawaniem mieszkańców świata morskich zwierząt. Zobaczymy występy z udziałem delfinów, lwów morskich oraz papug. Możliwość pływania z delfinami (za dodatkową opłatą 100-120 EUR/osoba)


Dorośli: 26 EUR; Dzieci: 18 EUR


 


MDINA – Wtorek (1 – dniowa wycieczka)
Wycieczka ta pozwoli nam poznać centralną część Malty, zdominowaną przez starożytną cytadelę Mdiny. Udamy się na spacer ciasnymi uliczkami po otoczonym średniowiecznymi murami mieście, będziemy  podziwiać wspaniałe widoki na wyspę,  rozpościerające się z murów obronnych miasta. Przejdziemy przez Bramę Grecką i po  drodze do malowniczych klifów Dingli zatrzymamy się przy katakumbach w grocie Św. Pawła w Rabat.  Po lunchu (w cenie) przejedziemy do ogrodów botanicznych Św. Antoniego, a następnie zwiedzimy kościół w Mosta, słynny ze swojej imponującej kopuły. Zawitamy również do rzemieślniczej wioski Ta´Qali, gdzie odwiedzimy fenicyjskich szklarzy, jubilerów
i garncarzy.


Dorośli: 46 EUR; Dzieci: 21 EUR


 


UCZTA RYCERSKA – Czwartek (wieczór)
Wieczór odmienny od pozostałych – z  dala od zgiełku tłumów turystów goszczących na Malcie
Jest to uczta pod znakiem delektowania się typowymi maltańskimi potrawami i specjałami. 3-daniowa kolacja z nielimitowaną ilością wina połączony z show rycerskim Knights Spectacular 1565, będącym połączeniem muzycznego spektaklu z udziałem 50 utalentowanych aktorów w lśniących zbrojach i 8 specjalnie trenowanych koni. Show obrazuje m.in. walkę maltańczyków z armią sułtana Suleimana podczas słynnego Oblężenia z 1565 roku.


Dorośli: 48 EUR; Dzieci: 24 EUR


 


GOZO & ŚWIĄTYNIE  GGANTIJA  – Sobota  (1 – dniowa wycieczka)
Po krótkiej przeprawie promowej, znajdziemy się na Gozo, siostrzanej wyspie Malty, legendarnej siedzibie Kalipso, córki Atlasa.   Odkryjemy jej fascynujące dziedzictwo historyczne oraz poznamy legendy, które kształtowały Gozo przez tysiąclecia. Podczas naszej podróży zobaczymy prehistoryczne megalityczne świątynie Ggantija w Xaghra, Cytadelę w Rabat (Victoria), “Błękitne Okno” w Dwejra  oraz malowniczą zatokę w Xlendi. Na koniec czas wolny na zakupy – Gozo jest znane z wyrobów wełnianych i koronkowych. Lunch w cenie.
 
Dorośli: 55 EUR; Dzieci: 22 EUR


 


GOZO NOCĄ – Środa (wieczór w okresie 05.05-22.09.2012)
Wieczorna wycieczka na Gozo – siostrę Malty. Po krótkiej przeprawie promowej, znajdując się na Gozo, każdy turysta, mimo podobnej historii i rozwoju obu wysp, dostrzega całkowicie odmienny charakter Gozo – jest bardziej górzyste i zielone oraz malownicze niż Malta.   Podczas zachodu słońca można szczególnie docenić jej naturalne piękno.
Przewodnik przybliży nam historię jej pierwszych mieszkańców podczas wizyty w megalitycznych świątyniach Ggantija. Następnie udamy się do otoczonej wielobarwnymi wzgórzami Victorii, a pod koniec dnia odwiedzimy Dwejra, gdzie zobaczymy “Błękitne Okno” w ostatnich promieniach słońca, skrywającego się za horyzont. Na koniec wycieczki zaserwowana zostanie kolacja w jednej z restauracji wyspy (w cenie) i około północy wrócimy na Maltę.


Dorośli: 57 EUR; Dzieci: 28 EUR


 


NIEBIESKA GROTA &  LIMESTONE HERITAGE – Piątek (1/2 – dnia)
Wycieczka na południe wyspy, rozpoczynająca się od zwiedzania wioski Siggiewi, gdzie weźmiemy udział w wyjątkowym przedstawieniu “The Limestone Heritage”, opowiadającym historię kamieniarstwa i murarstwa kamienia wapiennego na Malcie, już za czasów prehistorycznych. Następnie udamy się do kompleksu prehistorycznych świątyń Hagar Qim, usytuowanych na wzgórzu, z którego rozpościera się wspaniały widok na morze i niezamieszkałej wyspy Filfla. Po opuszczeniu terenu świątyń odwiedzimy Wied iz-Zurrieg, skąd można wyruszyć łódką na wyprawę do Niebieskiej Groty, którą można podziwiać z bliska, (opłata dodatkowa – również zależnie od pogody).


Dorośli: 24 EUR; Dzieci: 8.50 EUR


 


ŚWIĄTYNIE  HAGAR QIM & NIEBIESKA GROTA – Piątek (1 – dniowa wycieczka)
Wycieczka na południe wyspy, rozpoczynająca się od zwiedzania wioski Siggiewi, gdzie weźmiemy udział w wyjątkowym przedstawieniu “The Limestone Heritage”, opowiadającym historię kamieniarstwa i murarstwa kamienia wapiennego na Malcie, już za czasów prehistorycznych. Następnie udamy się do kompleksu prehistorycznych świątyń Hagar Qim, usytuowanych na wzgórzu, z którego rozpościera się wspaniały widok na morze i niezamieszkałej wyspy Filfla. Po opuszczeniu terenu świątyń odwiedzimy Wied iz-Zurrieg, skąd można wyruszyć łódką na wyprawę do Niebieskiej Groty, którą można podziwiać z bliska, (opłata dodatkowa – również zależnie od pogody). Po lunchu (w cenie) przejedziemy przez tereny upraw i winorośli do najbardziej znanej wioski rybackiej Marsaxlokk, gdzie na tafli wody kołyszą się kolorowe łódki luzzu, a nad zatoką króluje lokalny targ. Po południu odwiedzimy ponadto jaskinię Ghar Dalam.


Dorośli: 52 EUR; Dzieci: 21 EUR


 


WIZYTA W PARKU PLAYMOBIL – Czwartek (rano)
Zapraszamy do wspólnej zabawy zarówno dzieci jak i dorosłych „młodych duchem”. Doskonała okazja do spędzenia rodzinnego poranka podczas zwiedzania drugiej co do wielkości fabryki produkującej zabawki znanej marki Playmobil, gdzie można zaobserwować cały proces ich powstawania. Po spacerze z przewodnikiem, czas na zabawę oraz wizytę w kafeterii parku.


Dorośli: 26 EUR; Dzieci: 15 EUR
Uwaga: wstęp do części produkcyjnej dla dzieci powyżej 6 roku życia, sale zabaw dla dzieci powyżej 3 roku życia. Gościom sugeruje się obuwie sportowe podczas wizyty w parku.


 


TRZY MIASTA – Sobota i Środa (1/2 – dniowa; rano)
Zwiedzanie trzech historycznych miast: Vittoriosa, Cospicua i Senglea. Przejazd przez Cospicua doprowadzi nas do Birgu – dzisiejszej Vittoriosy, która była pierwszą siedzibą Rycerzy św. Jana od momentu ich przybycia na Wyspy Maltańskie w roku 1530. Spacer po wąskich uliczkach, wśród historycznych budynków i kościołów aż do portu, skąd udamy się na krótki rejs tradycyjną łodzią – „fregatiną”. Następnie udamy się do Senglea, gdzie możemy podziwiać panoramiczne i strategiczne widoki na wpływ do Grand Harbour  oraz  jego fortyfikacje.


Dorośli: 28 EUR; Dzieci: 14 EUR

Malta

COVID-2019:
Począwszy od północy w piątek 23 października 2020 r. Każdy podróżny przybywający z Polski na Maltę jest zobowiązany do przedstawienia negatywnego testu PCR COVID-19 wykonanego nie później niż siedemdziesiąt dwie (72 h ) godziny przed przybyciem na Maltę. Podróżni przybywający na Maltę, którzy nie przedstawią takiego testu, mogą zostać poddani testom na miejscu i mogą podlegać kwarantannie. Jednocześnie informujemy, że testy wykonywane na Malcie są na ten moment bezpłatne.
Podróżni przybywający na Maltę są zobowiązani do wypełnienia dwóch formularzy: lokacyjnego oraz określającego ich stan zdrowia. Oba formularze są dostępne wyłącznie w j. angielskim i należy je także wypełnić w tym języku. Zalecamy wydrukowanie i wypełnienie tych formularzy przed przybyciem na Maltę.
Decyzją władz Malty od 29.10.2020 do 01.12.2020 wszystkie bary i kluby zostaną zamknięte. Dodatkowo wprowadza się zakaz sprzedaży i podawania alkoholu w godzinach od 23 do 5 rano.

Ze względu na zmienną sytuację dotyczącą warunków wjazdu do poszczególnych krajów (wymagań wizowych, testów Covid-19 itd.) prosimy o zweryfikowanie tych warunków przed dokonaniem rezerwacji wyjazdu. Zachęcamy również do śledzenia bieżących doniesień nt. zagrożenia epidemiologicznego przed wyjazdem za granicę. Aktualne informacje na temat sytuacji w danym kraju, znajdują się na stronie www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/ostrzezenia

Polacy korzystają w ramach Unii Europejskiej (Europejskiego Obszaru Gospodarczego)z prawa do swobodnego przepływu osób. Paszport lub dowód osobisty stanowi dokument uprawniający do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od celu) na terytorium Republiki Malty.
Przed wyjazdem najlepiej upewnićsię, że dokument jest w dobrym stanie technicznym, który pozwala na stwierdzenie tożsamości.
Ograniczenia swobodnego przemieszczania się i pobytu mogą nastąpić jedynie w kwestii zasad politykibezpieczeństwai zdrowia publicznego. Szczegółowe informacje można znaleźć w wersji elektronicznej na stronie internetowej MSZ: www.msz.gov.pl w zakładce: Informacje konsularne; „Informacje dla obywateli Polskich wyjeżdżających do innych krajów UE/EOG”.
Zgodnie z Dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady nr 2004/38/WE z 29 kwietnia 2004 r. przy pobycie nie przekraczającym trzech miesięcy obywatele Unii Europejskiej uzyskują prawo pobytu na terenie innego państwa członkowskiego bez żadnych dodatkowych formalności i warunków z wyjątkiem konieczności posiadania ważnego paszportu lub dowodu tożsamości. Prawo do swobodnego przemieszczania się oraz pobytu zyskuje również członek rodziny obywatela Unii Europejskiej nie mający unijnego obywatelstwa i to niezależnie od jego przynależności państwowej.

Prawo pobytu na czas przekraczający trzy miesiące mogą dostać obywatele UE:
• zatrudnieni lub prowadzący działalność gospodarczą na terenie goszczącego państwa członkowskiego;
• którzy mają wystarczające środki do utrzymania siebie i swojej rodziny, aby podczas pobytu nie stanowić obciążenia dla systemu pomocy społecznej państwa członkowskiego w którym przebywają, mając jednocześnie pełne ubezpieczenie zdrowotne;
• przybywający do goszczącego państwa członkowskiego aby podjąć naukę, w tym szkolenia zawodowego, posiadającypełne ubezpieczenie zdrowotne oraz zasoby finansowe na swoje utrzymanie. Po 30 kwietnia 2006 r. w tego rodzaju pobytach, państwa członkowskie mają prawo wymagać od obywateli Unii jedynie zarejestrowania się wewłaściwym urzędzie dla danego miejsca pobytu oraz uzyskania tam dowodu zarejestrowania się.

Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

Pliki do pobrania

Skontaktuj się z nami

+48 42 633 35 55 + 48 22 622 82 96
+48 42 636 53 52 +48 42 633 35 55
Pn - Pt 10.00 - 18.00 So 10.00 - 16.00