Infolinia +48 42 636 53 52
+48 42 633 35 55
 • Polecane:
 • Meksyk
 • USA
 • Chiny
 • Malediwy
 • Sri Lanka
 • Izrael
 • Kuba
 • Bali
 • Namibia
 • Ischia

Crowne Plaza

Izrael/Morze Martwe/Ein Bokek
pokaż galerię pokaż na mapie
Ta oferta nie ma aktualnie terminów. Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą - skontaktuj się z nami - przygotujemy listę możliwych terminów i odpowiemy na Twoje pytania.

Szczegóły oferty

Położenie:
Hotel położony jest w Ein Bokek i idealnie pasuje do wyjątkowego naturalnego otoczenia. Jest położony 1 minutę spacerem od plaży. Jest eleganckim miejscem i proponuje spędzenie idealnych wakacji w sercu pustyni. Posiada mnóstwo otwartych przestrzeni, gdzie można zadowolić oczy cudownymi widokami tego magicznego miejsca. Ein Bokek leży na pustkowiu nad Morzem Martwym u stóp wysokich, surowych urwisk gdzie wyrasta sporo grupa hotelowych wieżowców. Miejscowość oferuje dobre połączenia komunikacyjne a także niespotykane tam centra handlowe, bankomaty a nawet wypożyczalnię samochodów. Hotel posiada własną, prywatna plażę.

Pokoje:
304 pięknie i gustownie urządzone pokoje znajdujące się na 10 piętrach z widokiem na niesamowite góry i Morze Martwe. Na wyposażeniu znajduje się wanna, prysznic, WC, suszarka do włosów, zestaw do robienia kawy i herbaty, telefon, Wi-Fi, Telewizja satelitarna, minibar, telefon oraz klimatyzacja.

Do dyspozycji gości:
siłownią, wyjątkowo dużym słodkowodnym basenem kąpielowym z wewnętrznymi prądami który podczas zimy jest ogrzewany, dwa jacuzzi, mokra i sucha sauna. W hallu hotelowym odbywają się oryginalne widowiska, musicale, przyjęcia i wieczory taneczne. Do dyspozycji gości jest także sala konferencyjna dla blisko 600 osób. Hotelowy room service dostępny jest w godzinach 10 – 23.
Zapraszamy do wspólnego posiłku w hotelowej restauracji Rosemarin. Oferuje ona wyżywienie całodniowe z bogatym bufetem śniadaniowym zawierającym bar sałatkowy z dużym wyborem serów i pieczywa. Na lunch i kolacje restauracja serwuje potrawy mięsne. Restauracja Lobby Carnival serwuje sałatki, kanapki, tosty, pizze, lody, domowe ciasta oraz wybór ciepłych i zimnych napoi, w tym alkoholi. Bar przy basenie otwarty od czwartku do niedzieli w godzinach 11:00 – 17:30 serwuje hot dogi, frytki, drinki. Restauracja Sato Bistro oferuje kuchnię azjatycką ale koszerną.

SPA:
Do dyspozycji gości jest centrum zdrowia i urody "Sansara Spa Passport" z darmowym wstępem dla gości SpaDreams powyżej 16 roku życia. Wewnątrz znajduje się podgrzewany basem z wodą o unikalnych właściwościach, pochodzącą z Morza Martwego. Dostępne są również baseny siarkowe, Jacuzzi, prysznice ciśnieniowe, bicze wodne, sauna, pokoje parowe, fitness room, pokoje parowe, okłady z błota, masaże i wiele, wiele innych.

cena zawiera

bilet lotniczy Polska – Tel Aviv - Polska w kwocie około 1200 PLN/osoba, transfer shuttle lotnisko - hotel - lotnisko (istnieje możliwość dopłaty do transferu prywatnego), zakwaterowanie w hotelu przez 7/14 nocy w pokoju standardowym, śniadania, kontakt telefoniczny z anglojęzycznym przedstawicielem kontrahenta na miejscu, ubezpieczenie NW i KL, choroby przewlekłe oraz bagaż.

cena nie zawiera

napiwków, wydatków własnych, dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji +3,2%, składki na TFG 13 zł/os, wszelkich świadczeń i opłat nie ujętych w punkcie „cena zawiera”.

uwagi

1. Przeloty są realizowane z Warszawy, Gdańska, Poznania, Lublina, Wrocławia
2. Przy wylotach w okresie „Wysokiego Sezonu” (najczęściej jest to okres Świąt Bożego Narodzenia i Świąt Wielkanocnych) obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).
3. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku nie dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej- za odpowiednią dopłatą.
4. Możliwość krótszych i dłuższych pobytów – indywidualna kalkulacja na zapytanie
5. Możliwość ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji +3,2%
6. Niniejsza oferta wymaga potwierdzenia po dokonaniu wpłaty zaliczki. Organizator potwierdza lub anuluje założoną rezerwację w ciągu 48 h (tylko w dni robocze pon-pt 10-18). W przypadku braku potwierdzenia ze strony organizatora zwrot 100% wpłaty. Podane ceny skalkulowane są dla najniższej taryfy biletów lotniczych, obowiązującej w okresie ważności cennika. W przypadku nie dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej – za odpowiednią dopłatą. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. Wylot możliwy jest w dowolnej dacie oraz z dowolnego portu lotniczego, również zagranicznego.
7. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

UBEZPIECZENIE ZAWARTE W OFERCIE:
· Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) – KL 150 000 EURO, NNW – 4 000 EURO, BAGAŻ – 400 EURO

Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od kosztu imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informację o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba
3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba
Od 6001 do 9000 zł/osoba - 170 zł/osoba
Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Izrael

Obywatele Unii Europejskiej mogą swobodnie wjeżdżać do Izraela, bez konieczności posiadania wiz. Paszport powinien być ważny minimum 6 miesięcy. O wjeździe do Izraela decydują służby graniczne.

Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

Pliki do pobrania

Skontaktuj się z nami

+48 42 633 35 55 + 48 22 622 82 96
+48 42 636 53 52 +48 42 633 35 55
Pn - Pt 10.00 - 18.00 So 10.00 - 16.00