Infolinia +48 42 636 53 52
+48 42 633 35 55
  • Polecane:
  • POLSKA
  • MAURITIUS
  • KARAIBY
  • BUŁGARIA
  • CZECHY
  • CHORWACJA
  • WŁOCHY
  • TAJLANDIA
  • GRECJA

Medi Terre Hotel

Izrael/Netania
Ta oferta nie ma aktualnie terminów. Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą - skontaktuj się z nami - przygotujemy listę możliwych terminów i odpowiemy na Twoje pytania.

Szczegóły oferty

Położenie
Medi Terre to nowoczesny hotel klasy A, stworzony z myślą o tych, którzy cenią wygodę, ekskluzywność, cichą obsługę i najwyższą jakość. Hotel położony jest nad Morzem Śródziemnym, w miejsowości Netanya, oddalony zaledwie 100 metrów od pięknej, piaszczystej plaży oraz zaledwie 10 minut od rynku w centrum miasta, gdzie znajduje się mnóstwo restauracji, barów, sklepów, a nawet centrów handlowych. Na lotnisko Ben Guriona można się stamtąd dostać pociągiem (koszt 7-8$), jest to dystans ok. 50 km. Hotel jest oddalony od Tel Awiwu ok. 35 km, od Jerozolimy ok. 95 km, od Hajfy ok. 65 km.

Pokoje
Hotel oferuje swoim gościom 60 pokoi, mających na wyposażeniu; klimatyzację sterowaną pilotem, sejf, telefon, telewizor plazmowy z dostępem do telewizji satelitarnej, bezprzewodowe Wi-Fi, minibar (dodatkowo płatny), łazienkę z suszarką do włosów, ręcznikami, szlaforkami oraz pozostałymi przyborami toaletowymi, a także czujniki dymu.

Do dyspozycji gości
darmowe Wi-Fi na terenie całego ośrodka, przechowalnia bagażu, całodobowa recepcja, konsierż, darmowy parking podziemny, kawiarnia, bar, restauracja, kafejka internetowa, room service, na życzenie dostępne są dodatkowo kołyska dla dziecka oraz przybory dla niemowląt (bez dodatkowych opłat)

cena zawiera

bilet lotniczy Polska – Tel Aviv - Polska w kwocie około 1200 PLN/osoba, transfer shuttle lotnisko - hotel - lotnisko (istnieje możliwość dopłaty do transferu prywatnego), zakwaterowanie w hotelu przez 7/14 nocy w pokoju standardowym, śniadania, kontakt telefoniczny z anglojęzycznym przedstawicielem kontrahenta na miejscu, ubezpieczenie NW i KL, choroby przewlekłe oraz bagaż, składkę na TFG w wysokości 13 zł/os.

cena nie zawiera

napiwków, wydatków własnych, wycieczek fakultatywnych, dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji +3,2%, wszelkich świadczeń i opłat nie ujętych w punkcie „cena zawiera”.

uwagi

1. Przeloty są realizowane z Warszawy, Gdańska, Poznania, Lublina, Wrocławia
2. Przy wylotach w okresie „Wysokiego Sezonu” (najczęściej jest to okres Świąt Bożego Narodzenia i Świąt Wielkanocnych) obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).
3. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku nie dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej- za odpowiednią dopłatą.
4. Możliwość krótszych i dłuższych pobytów – indywidualna kalkulacja na zapytanie
5. Niniejsza oferta wymaga potwierdzenia po dokonaniu wpłaty zaliczki. Organizator potwierdza lub anuluje założoną rezerwację w ciągu 48 h (tylko w dni robocze pon-pt 10-18). W przypadku braku potwierdzenia ze strony organizatora zwrot 100% wpłaty. Podane ceny skalkulowane są dla najniższej taryfy biletów lotniczych, obowiązującej w okresie ważności cennika. W przypadku nie dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej – za odpowiednią dopłatą. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. Wylot możliwy jest w dowolnej dacie oraz z dowolnego portu lotniczego, również zagranicznego.
6. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

UBEZPIECZENIE ZAWARTE W OFERCIE:
· Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) – KL 150 000 EURO, NNW – 4 000 EURO, BAGAŻ – 400 EURO

GWARANCJA NIEZMIENNOŚCI CENY:
Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od kosztu imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informację o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba
3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba
Od 6001 do 9000 zł/osoba - 170 zł/osoba
Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Izrael

Obywatele Unii Europejskiej mogą swobodnie wjeżdżać do Izraela, bez konieczności posiadania wiz. Paszport powinien być ważny minimum 6 miesięcy. O wjeździe do Izraela decydują służby graniczne.

Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

COVID-2019:
Granice zamknięte do odwołania.

Pliki do pobrania

Skontaktuj się z nami

+48 42 633 35 55 + 48 22 622 82 96
+48 42 636 53 52 +48 42 633 35 55
Pn - Pt 10.00 - 18.00 So 10.00 - 16.00