Infolinia +48 42 636 53 52, +48 42 633 35 55
  • Polecane:
  • POLSKA
  • MAURITIUS
  • KARAIBY
  • MALEDIWY
  • CZECHY
  • CHORWACJA
  • WŁOCHY
  • TAJLANDIA
  • GRECJA

Nyx Hotel - PROMOCJA!

Izrael/Tel Aviv
pokaż galerię pokaż na mapie
Ta oferta nie ma aktualnie terminów. Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą - skontaktuj się z nami - przygotujemy listę możliwych terminów i odpowiemy na Twoje pytania.

Szczegóły oferty

Położenie:
NYX Hotel położony w doskonałej lokalizacji w centrum odnowionego miasta. Znajduje się on w odległości krótkiego spaceru od najciekawszych atrakcji Tel Awiwu: Rothschild Boulevard, Habima Theatre, Yehuda Halevi Street, Neve Zedek, Sarona complex, Azrieli Center i innych. Hotel znajduje się w odległości około 7 minut spacerem od od bulwaru Rothschild - jednej z głównych ulic w centrum Tel Awiwu. Jest to jedna z najdroższych ulic w mieście, będąca jedną z głównych atrakcji turystycznych miasta pełnej modnych kawiarni, barów i sklepów. Goście hotelowi do plaży mają zaledwie 15 minut spacerem oraz około 20 minut do Sarona Market.

Pokoje:
Przestronne, klimatyzowane pokoje urządzone w nowoczesnym stylu, wyposażone są w designerskie meble. Wśród udogodnień duży telewizor LCD z cyfrową biblioteką filmów i gier. W łazience znajduje się wanna i prysznic, a pluszowe ręczniki i szlafroki oraz designerskie przybory toaletowe zapewniają luksusowy pobyt.

Do dyspozycji gości:
Restauracja, bar, taras na dachu z muzyką na żywo, mini Spa, centrum fitness, sala gier, fryzjer, bezpłatne WiFi, całodobowa recepcja, business lounge.

cena zawiera

przelot bezpośredni na trasie Warszawa/Katowice – Tel Aviv - Warszawa/Katowice wraz z opłatą za wystawienie biletu, opłaty lotnisko, bagaż główny do 23 kg oraz bagaż podręczny do 8kg/osoba, transfer lotnisko- hotel- lotnisko; zakwaterowanie w hotelu w pokoju 2 os., śniadania, opiekę anglojęzycznego przedstawiciela kontrahenta na miejscu, ubezpieczenie Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) KL 150 000 EURO, NNW – 4 000 EURO, BAGAŻ – 400 EURO

cena nie zawiera

napiwków, wydatków własnych, dodatkowego wyżywienia, obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 13 zł/os.

uwagi

1. Istnieje możliwość dopłaty za gwarancję miejsca obok siebie w samolocie - 50 zł/os. za lot w obie strony.
2. W cenę wliczony jest bagaż podręczny 8 kg oraz główny 23 kg
3. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

UBEZPIECZENIE ZAWARTE W OFERCIE:
· Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) – KL 150 000 EURO, NNW – 4 000 EURO, BAGAŻ – 400 EURO

GWARANCJA NIEZMIENNOŚCI CENY:
Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od kosztu imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informację o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba
3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba
Od 6001 do 9000 zł/osoba - 170 zł/osoba
Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Izrael

COVID-2019
Granice zamknięte do odwołania.

Ze względu na zmienną sytuację dotyczącą warunków wjazdu do poszczególnych krajów (wymagań wizowych, testów Covid-19 itd.) prosimy o zweryfikowanie tych warunków przed dokonaniem rezerwacji wyjazdu. Zachęcamy również do śledzenia bieżących doniesień nt. zagrożenia epidemiologicznego przed wyjazdem za granicę. Aktualne informacje na temat sytuacji w danym kraju, znajdują się na stronie www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/ostrzezenia

Obywatele Unii Europejskiej mogą swobodnie wjeżdżać do Izraela, bez konieczności posiadania wiz. Paszport powinien być ważny minimum 6 miesięcy. O wjeździe do Izraela decydują służby graniczne.

Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

Pliki do pobrania

Skontaktuj się z nami

+48 42 633 35 55 + 48 22 622 82 96
+48 42 636 53 52 +48 42 633 35 55
Pn - Pt 10.00 - 18.00 So 10.00 - 16.00