Infolinia +48 42 636 53 52
+48 42 633 35 55
  • Polecane:
  • POLSKA
  • MALTA
  • KARAIBY
  • BUŁGARIA
  • CZECHY
  • CHORWACJA
  • WŁOCHY
  • TAJLANDIA
  • GRECJA

Armon Ya

Izrael/Tel Aviv
Ta oferta nie ma aktualnie terminów. Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą - skontaktuj się z nami - przygotujemy listę możliwych terminów i odpowiemy na Twoje pytania.

Szczegóły oferty

Położenie:
Hotel położony w świetnej lokalizacji z widokiem na słynną promenadę Bat Yam oraz plażę. Z pokoi roztacza się zapierający dech w piersiach widok na Morze Śródziemne i plażę. Port Lotniczy im. Ben Guriona jest oddalony od hotelu o 30 km. Centrum miasta znajduje się w odległości ok. 1 km.

Pokoje:
Hotel ma do zaoferowania 66 pokoi, które wyposażone zostały z myślą o wygodzie klientów. Każdy z nich posiada na wyposażeniu klimatyzację, WiFi, telefon, łazienkę z wanną, telewizor z dostępem do telewizji satelitarnej, lodówkę, ogrzewanie, przybory do parzenia kawy i herbaty. Dostępne są również pokoje dla niepalących.

Do dyspozycji gości:
Bar, restauracja, przechowalnia bagażu, darmowe WiFi na terenie całego hotelu, kantor, całodobowa recepcja, winda, ogrzewanie, sala bankietowa, skrytka depozytowa, opieka nad dziećmi, pokoje rodzinne (na życzenie).

cena zawiera

Bilet lotniczy na trasie Warszawa-Tel Awiw-Warszawa przy zakwaterowaniu na 6 nocy oraz przelot Katowice-Tel Awiw-Katowice przy zakwaterowaniu przez 4 noce, transfer lotnisko- hotel- lotnisko; zakwaterowanie w hotelu w pokoju 2 os., wyżywienie wg opcji, opiekę anglojęzycznego przedstawiciela kontrahenta na miejscu, ubezpieczenie NW, KL, choroby przewlekłe oraz bagaż.

cena nie zawiera

napiwków, wydatków własnych, dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji + 3.2% wartości świadczeń, obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny w wysokości 13 zł/os.

uwagi

1. Przy wylotach w okresie „Wysokiego Sezonu” (najczęściej jest to okres Świąt Bożego Narodzenia i Świąt Wielkanocnych) obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).
2. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku nie dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej- za odpowiednią dopłatą.
3. Możliwość zakwaterowania w pokoju jednoosobowym, dokwaterowania 3 i 4 osoby lub dziecka; ceny na zapytanie.
4. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

UBEZPIECZENIE ZAWARTE W OFERCIE:
· Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) – KL 150 000 EURO, NNW – 4 000 EURO, BAGAŻ – 400 EURO

Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od kosztu imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informację o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba
3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba
Od 6001 do 9000 zł/osoba - 170 zł/osoba
Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Izrael

Obywatele Unii Europejskiej mogą swobodnie wjeżdżać do Izraela, bez konieczności posiadania wiz. Paszport powinien być ważny minimum 6 miesięcy. O wjeździe do Izraela decydują służby graniczne.

Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

COVID-2019:
Granice zamknięte do odwołania.

Pliki do pobrania

Skontaktuj się z nami

+48 42 633 35 55 + 48 22 622 82 96
+48 42 636 53 52 +48 42 633 35 55
Pn - Pt 10.00 - 18.00 So 10.00 - 16.00