Infolinia +48 42 636 53 52
+48 42 633 35 55
 • Polecane:
 • Meksyk
 • USA
 • Chiny
 • Malediwy
 • Sri Lanka
 • Izrael
 • Kuba
 • Bali
 • Namibia
 • Włochy

Herodos Palace - Promocja!

Izrael/Morze Czerwone/Eilat
pokaż galerię pokaż na mapie
Ta oferta nie ma aktualnie terminów. Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą - skontaktuj się z nami - przygotujemy listę możliwych terminów i odpowiemy na Twoje pytania.

Szczegóły oferty

Położenie:
Ten luksusowy hotel jest jednym z najlepszych znajdujących się w Ejlacie. Ciekawe położenie i architektura same w sobie są atrakcja dla podróżujących. Znajduje się przy North Beach, nieopodal promenady i licznych atrakcji tej nadmorskiej miejscowości.

Pokoje:
Ponad 440 pokoi ulokowanych jest w kilkupiętrowym budynku. Wszystkie pokoje posiadają balkony
oraz wyposażone są w łazienkę z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosów. Pokoje są klimatyzowane z tv i bogatą oferta kanałów międzynarodowych, telefonem, zestawem do parzenia kawy i herbaty, sejfem i mini barem (płatnym międzynarodowych, te (wanna lub prysznic, WC, suszarka do włosów), klimatyzację, TV-sat, telefon, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf, mini bar (za dodatkową opłatą). Wszystkie pokoje posiadają balkon. Większość pokoi z widokiem na basen lub góry zlokalizowane na piętrach od 1. do 7.

Do dyspozycji gości:
Poza basenami, hotel oferuje SPA (czynne 24 godzinne na dobre), jacuzzi, wypożyczalnie rowerów. Skosztować lokalnej i międzynarodowej kuchni możemy w jednej z pięciu lokalnych restauracji. Oferują one szeroką gamę znakomitych potraw kuchni izraelskiej, śródziemnomorskiej, wegetariańskiej i międzynarodowej. Cztery bary na miejscu, serwujące także małe przekąski i gorące napoje, zachęcają do spędzenia wspaniałego dnia. Sky Business Lounge zapewnia przyjemne i przystępne miejsce na pracę, z lekkimi przekąskami przygotowywanymi w prywatnej kuchni. Wszystkie posiłki serwowane w hotelu są koszerne; "Mehadryna" Kosztowne jedzenie można zarezerwować z wyprzedzeniem.
Herods Palace Hotels & Spa Eilat oferuje swoim Gościom odkryty basen, prywatną plażę oraz w pełni wyposażoną siłownię. Goście mogą również skorzystać ze spa Vitalis.

cena zawiera

bilet lotniczy Polska - Eilat - Polska, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w wybranym hotelu, wyżywienie zgodne z ofertą hotelu, ubezpieczenie KL, NW i bagaż.

cena nie zawiera

wydatków własnych, dopłaty do posiłków, obowiązkowej dopłaty za rezerwację w wysokości 25 USD/os, obowiązkowej składki na TFG w wysokości 13 PLN/os.

uwagi

1. Przeloty są realizowane z Warszawy, Krakowa, Gdańska, Rzeszowa.
2. Przy wylotach w okresie „Wysokiego Sezonu” (najczęściej jest to okres Świąt Bożego Narodzenia i Świąt Wielkanocnych) obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).
3. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku nie dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej- za odpowiednią dopłatą.
4. Możliwość ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji 3,2%.
5. Jeżeli Klienci planują pobyt krótszy niż 7 dni, do ceny doliczane jest 10% od kwoty podstawowej za osobę za noc.
6. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

UBEZPIECZENIE ZAWARTE W OFERCIE:
· Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) – KL 150 000 EURO, NNW – 4 000 EURO, BAGAŻ – 400 EURO

GWARANCJA NIEZMIENNOŚCI CENY:
Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od koszty imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu ( dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informacje o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

Do 3500zł/osoba - 65 zł/osoba
3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba
Od 6001 do 9000zł/osoba - 170 zł/osoba
Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Izrael

Obywatele Unii Europejskiej mogą swobodnie wjeżdżać do Izraela, bez konieczności posiadania wiz. Paszport powinien być ważny minimum 6 miesięcy. O wjeździe do Izraela decydują służby graniczne.

Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

COVID-2019:
Granice zamknięte do odwołania.

Pliki do pobrania

Skontaktuj się z nami

+48 42 633 35 55 + 48 22 622 82 96
+48 42 636 53 52 +48 42 633 35 55
Pn - Pt 10.00 - 18.00 So 10.00 - 16.00