Infolinia +48 42 636 53 52
+48 42 633 35 55
 • Polecane:
 • Meksyk
 • USA
 • Chiny
 • Malediwy
 • Sri Lanka
 • Izrael
 • Kuba
 • Bali
 • Namibia
 • Włochy

Prima Oasis - Promocja!

Izrael/Morze Martwe/Ein Bokek
pokaż galerię pokaż na mapie
Ta oferta nie ma aktualnie terminów. Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą - skontaktuj się z nami - przygotujemy listę możliwych terminów i odpowiemy na Twoje pytania.

Szczegóły oferty

PRIMA OASIS ***

Położenie:
Cały kurort Oasis mieści się między judejskimi wzgórzami a brzegiem Morza Martwego w malowniczym pasie hotelowym w Ein Bokek, około godziny do Tel Aviv i Jerozolimy. Obiekt urządzony jest w marokańskim stylu wśród przepięknych i na przestronnych terenach.

Pokoje:
Hotel posiada 142 zmysłowo urządzone pokoje z widokiem na zachwycające Morze Martwe. Na wyposażeniu znajduje się łazienka, TV, telefon, klimatyzacja, mini bar i suszarka do włosów.

Do dyspozycji gości:
Centrum Spa jest unowocześnione i bogato wyposażone. W swojej ofercie hotel proponuje podgrzewany basen, basen odkryty z panoramicznym widokiem i kadrę fachowców wykonujących relaksujące masaże, zabiegi kosmetyczne i inne zabiegi dla duszy i ciała. Są również apartamenty VIP SPA z osobistym jacuzzi gdzie można całkowicie się zrelaksować i spędzić miłe chwile z ukochaną osobą ponadto do dyspozycji gości poczekalnia i dwa stoły do masażu…

SPA:
Luksusowe SPA zbudowane w marokańskim stylu, zachęca gości do korzystania z sauny, basenów z pięknymi widokami, dużego jacuzzi, klubu fitness. Profesjonalna kadra wykonuje masaże i zabiegi na każdą część ciała. Szczegółowy opis SPA przy hotelu SPA CLUB

cena zawiera

bilet lotniczy wraz z opłatą za wystawienie biletu, transfer lotnisko - hotel - lotnisko; zakwaterowanie w hotelu w pokoju 2 os., wyżywienie wg opcji, opiekę anglojęzycznego przedstawiciela kontrahenta na miejscu, ubezpieczenie NW, KL, choroby przewlekłe oraz bagaż.

cena nie zawiera

napiwków, wydatków własnych, obowiązkowej składki na TFG w wysokości 13 PLN/os.

uwagi

1. Przy wylotach w okresie „Wysokiego Sezonu” (najczęściej jest to okres Świąt Bożego Narodzenia i Świąt Wielkanocnych) obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).
2. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku nie dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej- za odpowiednią dopłatą.
3. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

UBEZPIECZENIE ZAWARTE W OFERCIE:
· Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) – KL 150 000 EURO, NNW – 4 000 EURO, BAGAŻ – 400 EURO


Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od kosztu imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informację o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba
3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba
Od 6001 do 9000 zł/osoba - 170 zł/osoba
Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Izrael

Obywatele Unii Europejskiej mogą swobodnie wjeżdżać do Izraela, bez konieczności posiadania wiz. Paszport powinien być ważny minimum 6 miesięcy. O wjeździe do Izraela decydują służby graniczne.

Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

COVID-2019:
Granice zamknięte do odwołania.

Pliki do pobrania

Skontaktuj się z nami

+48 42 633 35 55 + 48 22 622 82 96
+48 42 636 53 52 +48 42 633 35 55
Pn - Pt 10.00 - 18.00 So 10.00 - 16.00