Infolinia +48 42 636 53 52
+48 42 633 35 55
 • Polecane:
 • Meksyk
 • USA
 • Chiny
 • Malediwy
 • Sri Lanka
 • Izrael
 • Kuba
 • Bali
 • Namibia
 • Włochy

Herods DS - Promocja!

Izrael/Morze Martwe/Ein Bokek
pokaż galerię pokaż na mapie
Ta oferta nie ma aktualnie terminów. Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą - skontaktuj się z nami - przygotujemy listę możliwych terminów i odpowiemy na Twoje pytania.

Szczegóły oferty

Położenie:
Hotel Herods Dead Sea, zaprojektowany przez niemieckiego architekta Andresa Neudahma, to luksusowy pięciogwiazdkowy hotel znanej i lubianej sieci Fattal. Zlokalizowany jest w mieście Ein Bokek nad samym Morzem Martwym z piękną prywatną plażą, z której można podziwiać Góry Edom.

Pokoje:
Wszystkie pokoje posiadają zapierający dech w piersiach widok na Morze Martwe oraz otaczające hotel góry. Hotel dysponuje 223 luksusowymi pokojami oraz suitami. Pokoje Słoneczne posiadają duże tarasy a Pokoje Ogrodowe bezpośrednie wyjście do basenu. Wystrój pokojów dopasowany jest do relaksacyjnej atmosfery hotelu, dominuje kolorystyka pustynna i połączenie z naturą. Wszystkie pokoje są klimatyzowane, wyposażone są m.in. w mini bar, sejf, zestaw do parzenia kawy i herbaty. Każdy z gości hotelowych na powitanie dostaje kwiaty lub butelkę wina.

Do dyspozycji gości:
Lobby Bar, w którym serwowane są codzienne posiłki, desery, zimne i gorące napoje oraz alkohol. Bar w bibliotece oferuje gościom cichą, relaksującą atmosferę wśród ponad 300 książek. Dla wszystkich gości hotelu wynajmujących pokoje typu Sun, Garden, Premium lub Suite VIP, Executive Business Lounge jest dostępny bezpłatnie. Otwarty jest w godzinach 10.00 – 18.00 i oferuje różnego rodzaju pyszne jedzenie oraz drinki. O godz. 18.00 Lounge zamienia się w Restaurację La Primavera. Goście za dodatkową opłatą mogą zamienić obiadokolacje w restauracji Panorama na te oferowane przez restaurację La Primavera. Ponadto do dyspozycji gości na terenie hotelu znajduje się siłownia, kort do tenisa, stół do ping ponga, pralnia, bezpłatny parking.

cena zawiera

bilet lotniczy Polska – Tel Awiw – Polska, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w wybranym hotelu, wyżywienie zgodne z ofertą hotelu, ubezpieczenie KL, NW i bagaż

cena nie zawiera

wydatków własnych, napiwków, składki TFG w wysokości 13 PLN/os.

uwagi

1. Przy wylotach w okresie „Wysokiego Sezonu” (najczęściej jest to okres Świąt Bożego Narodzenia i Świąt Wielkanocnych) obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).
2. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku nie dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej- za odpowiednią dopłatą.
3. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

UBEZPIECZENIE ZAWARTE W OFERCIE:
· Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) – KL 150 000 EURO, NNW – 4 000 EURO, BAGAŻ – 400 EURO


Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od kosztu imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informację o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba
3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba
Od 6001 do 9000 zł/osoba - 170 zł/osoba
Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Izrael

Obywatele Unii Europejskiej mogą swobodnie wjeżdżać do Izraela, bez konieczności posiadania wiz. Paszport powinien być ważny minimum 6 miesięcy. O wjeździe do Izraela decydują służby graniczne.

Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

COVID-2019:
Granice zamknięte do odwołania.

Pliki do pobrania

Skontaktuj się z nami

+48 42 633 35 55 + 48 22 622 82 96
+48 42 636 53 52 +48 42 633 35 55
Pn - Pt 10.00 - 18.00 So 10.00 - 16.00