Infolinia +48 42 636 53 52
+48 42 633 35 55
 • Polecane:
 • Meksyk
 • USA
 • Chiny
 • Malediwy
 • Sri Lanka
 • Izrael
 • Kuba
 • Bali
 • Namibia
 • Ischia

Isrotel Tower

Izrael/Tel Aviv
pokaż galerię pokaż na mapie
Ta oferta nie ma aktualnie terminów. Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą - skontaktuj się z nami - przygotujemy listę możliwych terminów i odpowiemy na Twoje pytania.

Szczegóły oferty

Lokalizacja:
Atrakcyjne położenie hotelu pozwala cieszyć się różnorodnymi doświadczeniami w mieście m.in. dobre restauracje, galerie sztuki, nocne życie w Tel Awiwie i wiele innych.
Niektóre z najbardziej popularnych miejsc w Tel Awiwie, które otaczają hotel to rynek Carmel - jeden z największych rynków w Izraelu, promenada w Tel Awiwie, plaża Frishman, teatr Habima, stary dworzec kolejowy w Tel Awiwie i centrum Dizengoffa.

Pokoje:
Isrotel Tel Aviv składa się z 80 nowoczesnych i komfortowych pokoi z widokiem na wybrzeże Tel Awiwu lub miejskie widoki, a także 40 przestronnych apartamentów z widokiem na miasto lub plaże. Standardowo pokoje wyposażone są w podwójne łózko, szafę, lampki do czytania, stolik kawowy, sofę, sejf, płaski telewizor, bezpłatne Wi-Fi, zestaw do parzenia kawy, łazienkę z prysznicem.

Do dyspozycji gości:
zewnętrzny basen na dachu, fitness club, restauracja główna, lobby, concierge, bezpłatne Wi-Fi.

cena zawiera

Bilet lotniczy Warszawa-Tel Awiw-Warszawa (min. 1150 PLN/os, możliwość wylotów z innych lotnisk), transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w wybranym hotelu, wyżywienie zgodne z ofertą hotelu, ubezpieczenie KL, NW i bagaż.

cena nie zawiera

wydatków własnych, obowiazkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 13 PLN/os.

uwagi

1. Przy wylotach w okresie „Wysokiego Sezonu” (najczęściej jest to okres Świąt Bożego Narodzenia i Świąt Wielkanocnych) obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).
2. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku nie dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej- za odpowiednią dopłatą.
3. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

UBEZPIECZENIE ZAWARTE W OFERCIE:
· Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) – KL 150 000 EURO, NNW – 4 000 EURO, BAGAŻ – 400 EURO

Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od kosztu imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informację o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba
3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba
Od 6001 do 9000 zł/osoba - 170 zł/osoba
Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Izrael

Obywatele Unii Europejskiej mogą swobodnie wjeżdżać do Izraela, bez konieczności posiadania wiz. Paszport powinien być ważny minimum 6 miesięcy. O wjeździe do Izraela decydują służby graniczne.

Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

Pliki do pobrania

Skontaktuj się z nami

+48 42 633 35 55 + 48 22 622 82 96
+48 42 636 53 52 +48 42 633 35 55
Pn - Pt 10.00 - 18.00 So 10.00 - 16.00