Infolinia +48 42 636 53 52
+48 42 633 35 55
  • Polecane:
  • POLSKA
  • MAURITIUS
  • KARAIBY
  • MALEDIWY
  • CZECHY
  • CHORWACJA
  • WŁOCHY
  • TAJLANDIA
  • GRECJA

Niesamowita Oferta - The Setai!!!

Izrael/Tel Aviv
Ta oferta nie ma aktualnie terminów. Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą - skontaktuj się z nami - przygotujemy listę możliwych terminów i odpowiemy na Twoje pytania.

Szczegóły oferty

Lokalizacja:
Ten luksusowy hotel znajduje się w Tel Avivie przy wybrzeżu Jaffa, około 700 metrów od kompleksu Hatahana.

Pokoje:
Większość zewnętrznych ścian w pokojach to oryginalne kamienne ściany budynku. Dębowe meble i skórzane panele w szafie i biurku to współczesne akcenty, tak samo jak ozdobne lampy wiszące. Współczesność równoważy się z antykami dzięki arabskim wzorom na ścianach ponad łóżkami i dywanami. Oddzielona od sypialni innowacyjną elektroniczną szklaną przegrodą LED łazienka może zostać elektronicznie sprywatyzowana na życzenie gości. Szary marmur i miękkie oświetlenie zapewniają medytacyjny wygląd łazience wyposażonej w suszarkę do włosów, szlafrok i ręczniki, wannę i oddzielny prysznic. Ponadto w pokoju znajdują się 3 telefony, wifi, telewizja kablowa, ekspres Nespresso i zestaw do parzenia herbaty, sejf, mini bar (codziennie uzupełniany), żelazko i deska do prasowania.

Do dyspozycji gości:
Luksusowe spa i centrum odnowy biologicznej, centrum fitness, turecki hamam, basen infinity na dachu, business lounge, całodobowa recepcja, room service, rzechowalnia bagażu.

cena zawiera

Zakwaterowanie przez 4 noce w pokoju dwuosobowym, codzienne śniadania, prywatny transfer lotnisko-hotel-lotnisko, jedna całodniowa wycieczka fakultatywna z wymienionych: Nowa i Stara Jerozolima, Jerozolima i Morze Martwe lub Jerozolima i Betlejem, ubezpieczenie ŚWIAT MultiTravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) KL 150.000 EUR, NNW 4.000 EUR , BP 400 EUR

cena nie zawiera

Przelotu Warszawa-Tel Aviv-Warszawa ( min. 1150 PLN/os, możliwość wylotów z innych lotnisk), napiwków, wydatków własnych, obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 13 PLN/os.

uwagi

1. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku nie dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej- za odpowiednią dopłatą.
2. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

UBEZPIECZENIE ZAWARTE W OFERCIE

· Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) – KL 150 000 EURO, NNW – 4 000 EURO, BAGAŻ – 400 EURO

Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od kosztu imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informację o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba
3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba
Od 6001 do 9000 zł/osoba - 170 zł/osoba
Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Izrael

COVID-2019
Granice zamknięte do odwołania.

Ze względu na zmienną sytuację dotyczącą warunków wjazdu do poszczególnych krajów (wymagań wizowych, testów Covid-19 itd.) prosimy o zweryfikowanie tych warunków przed dokonaniem rezerwacji wyjazdu. Zachęcamy również do śledzenia bieżących doniesień nt. zagrożenia epidemiologicznego przed wyjazdem za granicę. Aktualne informacje na temat sytuacji w danym kraju, znajdują się na stronie www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/ostrzezenia

Obywatele Unii Europejskiej mogą swobodnie wjeżdżać do Izraela, bez konieczności posiadania wiz. Paszport powinien być ważny minimum 6 miesięcy. O wjeździe do Izraela decydują służby graniczne.

Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

Pliki do pobrania

Skontaktuj się z nami

+48 42 633 35 55 + 48 22 622 82 96
+48 42 636 53 52 +48 42 633 35 55
Pn - Pt 10.00 - 18.00 So 10.00 - 16.00