Infolinia +48 42 636 53 52
+48 42 633 35 55
  • Polecane:
  • POLSKA
  • MAURITIUS
  • KARAIBY
  • BUŁGARIA
  • CZECHY
  • CHORWACJA
  • WŁOCHY
  • TAJLANDIA
  • GRECJA

Club Hotel Eilat

Izrael/Morze Czerwone/Eilat
pokaż galerię pokaż na mapie
Ta oferta nie ma aktualnie terminów. Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą - skontaktuj się z nami - przygotujemy listę możliwych terminów i odpowiemy na Twoje pytania.

Szczegóły oferty

POŁOŻENIE:
Hotel zlokalizowany na duzym terenie (ponad 10 hektarów) tuz przy publicznej plaży w Eilacie (3 minuty spacerem), nieopodal promenady, sklepów i restauracji. W pobliżu znajduje się również podwodne obserwatorium i oceanarium.
Oddalony od lotniska o ok 60 km.

POKOJE:
5 piętrowy budynek oferuje Gościom 700 pokoi. Pokoje "comfort room" oferują zakwaterowanie dla 2 osób dorosłych i dziecka. Do dyspozycji Gości jest aneks kuchenny z kuchenką mikrofalową, czajnik elektryczny oraz mała lodówka. W każdym pokoju jest łazienka z wanną lub prysznicem, wc i suszarka do włosów. Pokoje są klimatyzowane, z telewizorem z dużym wyborem programów, telefonem. Większość pokoi posiada balkon lub taras.


DO DYSPOZYCJI GOŚCI:
Hotel zajmuje duzy obszar, który został zagospodarowany w dogodny dla Klientów sposób. Tropikalny ogród, park wodny z 7 basenami dla dzieci i dorosłych oraz atrakcjami wodnymi to najwazniejsze części hotelu. Możemy korzystać z licznych basenów w tym z basenów z jaccuzi, stawów rybnych, podziwiać spektakularne wodospady, a dzieci uatrakcyjnią swój pobyt na zjeżdzalniach i placach zabaw. Dostepne sa równiez pokoje do gier, bogaty program animacyjny

Hotel oferuje obfite śniadanie w formie bufetu, a także kawiarnię i restaurację, w której można delektować się śniadaniem, lunchem i kolacją. Obok basenów są bary z przekąskami i lekkimi posiłkami. Dodatkowo na tereniu hotelu sa dwa markety z dogodnymi cenami, w których zakupimi świeże owoce i inne przysmaki izraelskie.


Ponadto w hotelu znajduje się siłownia, sauna i centrum SPA, oferujące zabiegi kosmetyczne i masaże. Goście dodatkowo moga korzystać z recepcji czynnej 24/7, bezpłatnego wi-fi, apteki, parkingu i wielu dodatkowych udogodnień.

cena zawiera

transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w wybranym hotelu, wyżywienie zgodne z ofertą hotelu, ubezpieczenie KL, NW i bagaż.

cena nie zawiera

biletu lotniczego Polska - Eilat - Polska, wydatków własnych, dopłaty do śniadań i obiadokolacji, składki na TFG

uwagi

1. Przeloty są realizowane z Warszawy, Krakowa, Gdańska, Poznania.
2. Możliwość ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji.
3. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

UBEZPIECZENIE ZAWARTE W OFERCIE
· Europa Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 40% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) – KL 150 000 EURO, NNW – 4 000 EURO, BAGAŻ – 400 EURO
· Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) – KL 150 000 EURO, NNW – 4 000 EURO, BAGAŻ – 400 EURO

Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od kosztu imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informację o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba
3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba
Od 6001 do 9000 zł/osoba - 170 zł/osoba
Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Izrael

Obywatele Unii Europejskiej mogą swobodnie wjeżdżać do Izraela, bez konieczności posiadania wiz. Paszport powinien być ważny minimum 6 miesięcy. O wjeździe do Izraela decydują służby graniczne.

Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

COVID-2019:
Granice zamknięte do odwołania.

Pliki do pobrania

Skontaktuj się z nami

+48 42 633 35 55 + 48 22 622 82 96
+48 42 636 53 52 +48 42 633 35 55
Pn - Pt 10.00 - 18.00 So 10.00 - 16.00