Infolinia +48 42 636 53 52
+48 42 633 35 55
 • Polecane:
 • Meksyk
 • USA
 • Chiny
 • Malediwy
 • Sri Lanka
 • Izrael
 • Kuba
 • Bali
 • Namibia
 • Ischia

Leonardo Plaza Dead Sea

Izrael/Morze Martwe/Ein Bokek
Ta oferta nie ma aktualnie terminów. Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą - skontaktuj się z nami - przygotujemy listę możliwych terminów i odpowiemy na Twoje pytania.

Szczegóły oferty

Położenie:
Hotel jest połozony 5 minut spacerem od plaży. Znajduje się na majestatycznym klifie, z którego rozciąga się wspaniały widok na pustynię i morze.
Leonardo Plaza Dead Sea zaprasza gości na bogate zaplecze spa, wspaniałe widoki i tętniący życiem program rozrywkowy. Hotel stanowi idealną bazę wypadową do odkrywania fascynujących atrakcji przyrodniczych, gwarantując wypoczynek zarówno dla umysłu, jak i ciała.

Pokoje:
Hotel oferuje 280 pokoi i apartamentów różnego typu, odpowiednich dla każdego gościa w tym 4 pokoje dla osób niepełnosprawnych. W każdym pokoju znajduje się klimatyzacja, telewizor oraz łazienka z suszarką do włosów, w części z nich znajduje się ekspres do kawy i herbaty. We wszystkich pokojach oraz pomieszczeniach ogólnego dostępu jest bezpłatne WiFi. Pokoje typu superior oferują dodatkowo sejf, telefon oraz radio. Możliwość dodatkowego wynajęcia pokoju z balkonem.

Do dyspozycji gości:
jacuzzi, sauna, solarium, centrum fitness, znakomita restauracja, baseny zewnętrzne, bezpłatny parking, w hotelowej restauracji podawane są bezpłatne napoje bezalkoholowe, pokoje dla niepalących, klub dla dzieci, klub dla młodzieży oraz synagoga.

Spa (dodatkowo płatne) Kompleksowe spa zawiera baseny z wodą z morza martwego idealną do zabiegów, centrum odnowy biologicznej oferujące kąpiele błotne oraz kąpiele siarkowe, masaże, zabiegi kosmetyczne oraz zabiegi odnowy biologicznej.

cena zawiera

biletu lotniczego Polska – Tel Aviv - Polska wraz z opłatą za wystawienie biletu w kwocie około 1200 PLN/osoba z bagażem podręcznym do 8kg oraz bagażem głównym do 23 kg, transfer lotnisko- hotel- lotnisko (istnieje możliwość dopłaty do transferu prywatnego); zakwaterowanie w hotelu przez 7/12 nocy w pokoju superior, dwa posiłki dziennie, kontakt telefoniczny z anglojęzycznym/polskojęzycznym przedstawicielem kontrahenta na miejscu, ubezpieczenie NW i KL, choroby przewlekłe oraz bagaż.

cena nie zawiera

napiwków, wydatków własnych, dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji +3,2%, składki na TFG 13 zł/os, wszelkich świadczeń i opłat nie ujętych w punkcie „cena zawiera”.

uwagi

1. Przeloty są realizowane z Warszawy, Gdańska, Poznania, Lublina, Wrocławia
2. Przy wylotach w okresie „Wysokiego Sezonu” (najczęściej jest to okres Świąt Bożego Narodzenia i Świąt Wielkanocnych) obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).
3. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku nie dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej- za odpowiednią dopłatą.
4. Możliwość krótszych i dłuższych pobytów – indywidualna kalkulacja na zapytanie
5. Istnieje możliwość dopłaty do pokoju 1os – na zapytanie
6. Możliwość ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji +3,2%
7. Niniejsza oferta wymaga potwierdzenia po dokonaniu wpłaty zaliczki. Organizator potwierdza lub anuluje założoną rezerwację w ciągu 48 h (tylko w dni robocze pon-pt 10-18). W przypadku braku potwierdzenia ze strony organizatora zwrot 100% wpłaty. Podane ceny skalkulowane są dla najniższej taryfy biletów lotniczych, obowiązującej w okresie ważności cennika. W przypadku nie dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej – za odpowiednią dopłatą. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. Wylot możliwy jest w dowolnej dacie oraz z dowolnego portu lotniczego, również zagranicznego
8. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.


UBEZPIECZENIE ZAWARTE W OFERCIE:
· Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) – KL 150 000 EURO, NNW – 4 000 EURO, BAGAŻ – 400 EURO


Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od kosztu imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informację o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba
3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba
Od 6001 do 9000 zł/osoba - 170 zł/osoba
Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Izrael

Obywatele Unii Europejskiej mogą swobodnie wjeżdżać do Izraela, bez konieczności posiadania wiz. Paszport powinien być ważny minimum 6 miesięcy. O wjeździe do Izraela decydują służby graniczne.

Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

Pliki do pobrania

Skontaktuj się z nami

+48 42 633 35 55 + 48 22 622 82 96
+48 42 636 53 52 +48 42 633 35 55
Pn - Pt 10.00 - 18.00 So 10.00 - 16.00