Infolinia +48 42 636 53 52, +48 42 633 35 55
  • Polecane:
  • POLSKA
  • MAURITIUS
  • KARAIBY
  • MALEDIWY
  • CZECHY
  • CHORWACJA
  • WŁOCHY
  • TAJLANDIA
  • GRECJA

Boże Narodzenie w Betlejem - Hotel Manger Square

Izrael/Betlejem
pokaż galerię pokaż na mapie
Ta oferta nie ma aktualnie terminów. Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą - skontaktuj się z nami - przygotujemy listę możliwych terminów i odpowiemy na Twoje pytania.

Szczegóły oferty

Położenie:
Hotel Mager Square położony jest w samym sercu Betlejem, rzut kamieniem od Bazyliki Narodzenia Pańskiego. Do lotniska Ben Gurion jest ok. 60 km. W bliskiej odległości znajduje się również duże centrum handlowe, w którym można zrobić zakupy począwszy od zakupów spożywczych, przez odzieżowe a kończąc na pamiątkach z Izraela.

Pokoje:
Hotel dysponuje 220 klimatyzowanymi pokojami w tym 1 apartamentem prezydenckim oraz 14 pokojami o podwyższonym standardzie. Pokoje wyposażone są w telewizor z programami międzynarodowymi, zestaw do parzenia kawy i herbaty, suszarkę mini bar, sejf. W hotelu wprowadzone są restrykcje nikotynowe, wyznaczone są pokoje dla osób palących.

Do dyspozycji gości:
Na terenie całego hotelu goście mają dostęp do bezpłatnego WI-FI. W Barze Nai Cafe w lobby, goście mogą zrelaksować się przy dźwiękach spokojnej muzyki przy posiłku, kawie, herbacie czy drinku. W restauracji Sanabel serwowany jest szeroki wybór posiłków a w restauracji Blu Brasserie można delektować się kuchnią francuską przy delikatnym świetle świec oraz akompaniamencie. W restauracjach nie wolno palić. Po posiłku można zrelaksować się przy wielu tradycyjnych przedstawieniach tanecznych, muzycznych, kulturalnych i teatralnych. Hotel oferuje również swoim gościom dostęp do centrum konferencyjnego oraz bezpłatny parking.

cena zawiera

bilet lotniczy Warszawa – Tel Awiw – Warszawa w kwocie 1000 PLN/osoba, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w wybranym hotelu, wyżywienie zgodne z ofertą hotelu, ubezpieczenie KL, NW, choroby przewlekłe i bagaż.

cena nie zawiera

ubezpieczenia od kosztów rezygnacji, wydatków własnych.

uwagi

UWAGI:
1. Na powyższe świadczenia nie zostały zrobione żadne rezerwacje
2. Możliwość przelotu liniami rejsowymi lub tanimi liniami lotniczymi
3. Możliwość wpłaty w USD i PLN
4. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

UBEZPIECZENIE ZAWARTE W OFERCIE
· Europa Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 40% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) – KL 150 000 EURO, NNW – 4 000 EURO, BAGAŻ – 400 EURO
· Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) – KL 150 000 EURO, NNW – 4 000 EURO, BAGAŻ – 400 EURO

Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od kosztu imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informację o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba
3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba
Od 6001 do 9000 zł/osoba - 170 zł/osoba
Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Izrael

COVID-2019
Granice zamknięte do odwołania.

Ze względu na zmienną sytuację dotyczącą warunków wjazdu do poszczególnych krajów (wymagań wizowych, testów Covid-19 itd.) prosimy o zweryfikowanie tych warunków przed dokonaniem rezerwacji wyjazdu. Zachęcamy również do śledzenia bieżących doniesień nt. zagrożenia epidemiologicznego przed wyjazdem za granicę. Aktualne informacje na temat sytuacji w danym kraju, znajdują się na stronie www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/ostrzezenia

Obywatele Unii Europejskiej mogą swobodnie wjeżdżać do Izraela, bez konieczności posiadania wiz. Paszport powinien być ważny minimum 6 miesięcy. O wjeździe do Izraela decydują służby graniczne.

Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

Pliki do pobrania

Skontaktuj się z nami

+48 42 633 35 55 + 48 22 622 82 96
+48 42 636 53 52 +48 42 633 35 55
Pn - Pt 10.00 - 18.00 So 10.00 - 16.00