Infolinia +48 42 633 35 55
 • Polecane:
 • Meksyk
 • USA
 • Chiny
 • Malediwy
 • Sri Lanka
 • Izrael
 • Kuba
 • Bali
 • Namibia
 • Peru

Pielgrzymka do Ziemi Świętej - wylot z Katowic

Izrael
Ta oferta nie ma aktualnie terminów. Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą - skontaktuj się z nami - przygotujemy listę możliwych terminów i odpowiemy na Twoje pytania.

Szczegóły oferty

Ramowy program Pielgrzymki.

1. Spotkanie na lotnisku. Odprawa biletowo bagażowa i przelot do Tel Awiwu.

2. Przylot na lotnisko Ben Guriona. Spotkanie z przewodnikiem. Przejazd do Tyberiady. Śniadanie. Zakwaterowanie w hotelu. Krótki czas na odpoczynek i odświeżenie się. Rozpoczęcie zwiedzania okolic Jeziora Galilejskiego: Tabgha, Góra Błogosławieństw, Kafarnaum, rejs Łodzią po Jeziorze Galilejskim. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

3. Śniadanie w hotelu. Zwiedzanie dolnej Galilei. Wizyta w Nazarecie, Kanie Galilejskiej, wjazd taksówkami na Górę Tabor. Powrót do hotelu, kolacja nocleg.

4. Po śniadaniu w hotelu wykwaterowanie. Przejazd do Hajfy. Na stokach Góry Karmel zobaczymy Ogrody Bahaitów oraz Kościół Stella Maris. Przejazd nadbrzeżną równiną do Cezarei - zwiedzanie. Przejazd do Tel Awiwu, krótki spacer po starej części miasta – Jaffie. Przejazd do Betlejem, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

5. Śniadanie w hotelu. Zwiedzanie Betlejem: Bazylika Narodzenia Pańskiego, Kościół św. Katarzyny, Grota Mleczna, Pola Pasterzy. Przejazd do Ein Karem i wizyta w Kościele Nawiedzenia. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

6. Śniadanie w hotelu, całodniowe zwiedzanie Jerozolimy: Góra Oliwna (Kościół Pater Noster, Dominus Flevit, Bazylika Agonii w Ogrodzie Getsemani), Droga Krzyżowa, Bazylika Grobu Bożego. Przejście pod Ścianę Płaczu – najświętsze miejsce w Judaizmie. Powrót do hotelu kolacja i nocleg.

7. Śniadanie w hotelu. Przejazd na pustynię Judzką. Wizyta w Jerycho – najstarszym mieście na świecie. Przejazd w kierunku Morza Martwego, z drogi zobaczymy Groty, w których odnaleziono słynne zwoje. Po południu czas wolny na kąpiele i plażowanie. Powrót do hotelu kolacja i nocleg.

8. Śniadanie w hotelu. Wizyta u Polskich Sióstr Elżbietanek prowadzących w Betlejem sierociniec dla dzieci. Powrót do hotelu. Czas na ostatnie zakupy i pakowanie się. Wykwaterowanie. Przejazd do Jerozolimy. Wizyta w Yad Va Shem – zwiedzanie instytutu poświęconego Ofiarom Holocaustu. Lunch lub wczesna kolacja w Jerozolimie. Przejazd na lotnisko Ben Guriona w Tel Awiwie. Odprawa biletowo – paszportowa, wylot. Zakończenie Imprezy

cena zawiera

Bilet lotniczy Katowice – Tel Awiw – Katowice, opłaty lotniskowe, transfer klimatyzowanym autokarem podczas zwiedzania, zakwaterowanie (7 rozpoczętych noclegów) w pokojach dwu- i trzyosobowych, w hotelach klasy turystycznej – zgodnie z programem wycieczki, 2 posiłki dziennie, opiekę polskojęzycznego przewodnika podczas zwiedzania, ubezpieczenie kosztów leczenia, następstw nieszczęśliwych wypadków, bagażu.

cena nie zawiera

Wydatków własnych, posiłków niewymienionych w programach, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, obligatoryjnych napiwków dla kierowców (razem 100 USD).

uwagi

1. Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie
2. Każdego dnia istnieje możliwość uczestnictwa w Mszach Świętych
3. Zakwaterowanie w Tyberiadzie oraz w Betlejem w hotelach klasy turystycznej.
4. Wyżywienie to dwa posiłki w formie bufetu. Napoje do kolacji są dodatkowo płatne. Ostatniego dnia, zamiast śniadania kawa+ciastka.
5. Możliwość zakwaterowania w Jerozolimie zamiast Betlejem - dopłata 500 PLN
6. Cena za dziecko 2-12 z dwiema os dorosłymi – 2550 PLN
7. Dopłata do pokoju 1 osobowego – 600 PLN
8. Kurs przyjęty do kalkulacji to 3,8 Ostateczne rozliczenie imprezy nastąpi na 30 dni przed rozpoczęciem imprezy.
9. Możliwość ubezpieczenia od kosztów rezygnacji – 3,2 % wartości imprezy
10. Promocje nie łączą się ze sobą. Ilość miejsc w każdym wylocie ograniczona
11. Przy wylotach do Izraela paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty planowanego powrotu
12. Oferta została skalkulowana dla grupy minimum 42 osób


UBEZPIECZENIE ZAWARTE W OFERCIE: KL Z CHOROBAMI PRZEKLEKŁYMI – 50 000 EURO, NNW – 15 00 PLN, BAGAŻ – 1 000 PLN, OC – 30 000 EURO

Pliki do pobrania

Skontaktuj się z nami

+48 42 633 35 55 + 48 22 622 82 96
+48 42 633 35 55
Pn - Pt 10.00 - 18.00 So 10.00 - 16.00