Infolinia +48 42 636 53 52
+48 42 633 35 55
 • Polecane:
 • Meksyk
 • USA
 • Chiny
 • Malediwy
 • Sri Lanka
 • Izrael
 • Kuba
 • Bali
 • Namibia
 • Ischia

Kartibubbo Beach Resort (apartament)

Włochy/Sycylia/Trapani
pokaż galerię pokaż na mapie
Ta oferta nie ma aktualnie terminów. Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą - skontaktuj się z nami - przygotujemy listę możliwych terminów i odpowiemy na Twoje pytania.

Szczegóły oferty

Położenie
Hotel położony jest na południowo zachodnim brzegu Sycylii nad brzegiem Morza Śródziemnego. Z okien roztacza się unikalny widok na zatokę. W pobliżu znajduje się piękna, piaszczysta plaża. Goście mogą podziwiać unikalna przyrodę pogranicza Afryki i Europy.

Pokoje
Do dyspozycji gości są komfortowo urządzone apartamenty, każdy z osobnym wejściem. Położone są ok 300 metrów od plaży. Każdy pokój jest klimatyzowany oraz wyposażony w: łazienkę, TV, minibar, aneks kuchenny z lodówką.

Do dyspozycji gości
Restauracja serwująca miejscowe potrawy, pizzeria, bar, klub malucha, wieczorne atrakcje, basen, jacuzzi. Na plaży jest możliwość uprawiania sportów wodnych.W pobliżu hotelu znajduje się kilka atrakcji turystycznych. Hotel oferuje transfery na/z lotnisko a także transfery do Palermo, wyspę Egadi, Marsalę, Mozia, Erice, Monreale

cena zawiera

Przelot na trasie warszawa/Kraków–Tarpani–Warszawa/Kraków w cenie od 890 zł/osoba, Transfer z i na lotnisko, zakwaterowanie w hotelu przez 7/14 nocy, wyżywienie zgodnie z ofertą, ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, kosztów leczenia i chorób przewlekłych, bagaż

cena nie zawiera

dodatkowych posiłków, wydatków własnych, napiwków, obligatoryjnej karty hotelowej obejmującej serwis plażowy, wi-fi, transfer na plażę–10 euro/osoba/dzień w terminie 28.05 – 25.09.16, obowiązkowej opłaty klimatycznej w wysokości 7 euro/osoba/dzień i 3,5 euro/dziecko/dzień.

uwagi

1.Możliwość krótszych i dłuższych pobytów–indywidualna kalkulacja na zapytanie
2.Obowiązuje opłata klimatyczna płatna na miejscu
3.Dziecko w wieku 2–12 lat z 2 osób dorosłych oraz 3 osoba w pokoju 2–os. zakwaterowana jest na dostawce
4.Niniejsza oferta wymaga potwierdzenia po dokonaniu wpłaty zaliczki. Organizator potwierdza lub anuluje złożoną rezerwację w ciągu 48H (tylko w dni robocze pon–pt 10–18). W przypadku braku potwierdzenia ze strony organizatora zwrot 100% wpłaty. Podane ceny są skalkulowane dla najniższej taryfy biletów lotniczych, obowiązującej w okresie ważności cennika. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej, wyższej–za odpowiednia dopłatą. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. Wylot możliwy jest w dowolnej dacie oraz z dowolnego portu lotniczego, również zagranicznego.
5.Możliwość wykupu ubezpieczenia od kosztów rezygnacji–2,5% kosztu imprezy
6.Istnieje możliwość płatności zarówno w PLN jak i EUR (na oddzielne konto walutowe Konsorcjum PBP). Kurs EUR rozliczany na dzień pełnej wpłaty wg aktualnej tabeli kursów sprzedaży obcych walut Banku PeKaO SA
7.Opis hotelu dostępny w katalogu EUROPA oraz na stronie www.twojepodróże.com.
8. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.


UBEZPIECZENIE ZAWARTE W OFERCIE
·Europa i Basen Morza Śródziemnego: KL Z CHOROBAMI PRZEWLEKŁYMI – 150 000 EURO, NNW – 15 000 PLN, BAGAŻ – 1 000 PLN
·Świat: KL Z CHOROBAMI PRZEWLEKŁYMI – 150 000 EURO, NNW – 15 000 PLN, BAGAŻ – 1 000 PLN, OC – 30 000 EURO


Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od koszty imprezy (na osobę).
Gwarancja oznacza,że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu ( dotyczy wzrostu kursu walut)
Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta,które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie.
Informacje o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

Do 3500zł/osoba - 65 zł/osoba
3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba
Od 6001 do 9000zł/osoba - 170 zł/osoba
Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Włochy

Obywatele polscy mogą skorzystać z prawa do swobodnego przemieszczania się w ramach Unii Europejskiej. Dokumentem uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni na terytorium Republiki Włoskiej jest paszport lub dowód osobisty. Prawo swobodnego przemieszczania się i pobytu otrzymuje też członek rodziny obywatela UE, niezależnie od jego przynależności państwowej. Ograniczenia swobodnego przemieszczania się i pobytu mogą mieć miejsce jedynie w przypadkach zagrażających polityce bezpieczeństwa państwa i zdrowiu publicznemu.

Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

Pliki do pobrania

Skontaktuj się z nami

+48 42 633 35 55 + 48 22 622 82 96
+48 42 636 53 52 +48 42 633 35 55
Pn - Pt 10.00 - 18.00 So 10.00 - 16.00