Infolinia +48 42 636 53 52
+48 42 633 35 55
  • Polecane:
  • POLSKA
  • MAURITIUS
  • KARAIBY
  • MALEDIWY
  • CZECHY
  • CHORWACJA
  • WŁOCHY
  • TAJLANDIA
  • GRECJA

Isrotel Beresheet

Izrael/Mitspeh Ramon
Ta oferta nie ma aktualnie terminów. Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą - skontaktuj się z nami - przygotujemy listę możliwych terminów i odpowiemy na Twoje pytania.

Szczegóły oferty

Isrotel Beresheet*****

Lokalizacja: Hotel Beresheet jest częścią znanej, luksusowej sieci hoteli Isrotel Exclusive Collection. Bajkowe położenie na krawędzi krateru Ramon wśród pustynnego krajobrazu nadaje niesamowitych cech temu hotelowi i wypoczynkowi w nim. Położenie hotelu na poziomie 800 m n.p.m. gwarantuje chłodne powietrze, komfortowe poiwtetrze nawet podczas gorącego lata.

Pokoje: Hotel oferuje zakwaterowanie dla singli, rodzin oraz grup przyjaciół w luksusowych pokojach oraz gościnność niespotykaną nigdzie indziej. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor LCD, zestaw do parzenia kawy i herbaty, minibar, sejf, suszarkę do włosów. Za dodatkowa opłatą dostepne są pokoje z prywatnym basenem. W każdym pokoju dostęp do bezpłatnego internetu. Pokoje przystosowane są do osób niepełnosprawnych. Po wcześniejszej rezerwacji dostępne są łóżeczka oraz wanienki dla dzieci.

Do dyspozycji gości: Lobby Bar otwarty w godzinach 11.00 – 23.00 oprócz drinków alkoholowych i bezalkoholowych, napojów, herbat, kaw oraz przekąsek oferuje wspaniały widok na pustynny krajobraz. Restauracja Rosemary serwuje zdrowe i pyszne posiłki przygotowane z najwyższej jakości lokalnych produktów z pobliskich, ekologicznych farm. Śniadania serowane są w godz. 7.00 – 10.30 a kolacje w formie bufetu w godz. 18.30 – 22.00. Restauracja serwuje posiłki dla dzieci. Ponadto hotel oddaje do dyspozycji gości basen zewnętrzny i wewnętrzny, salę konferencyjną, solarium, kids club, opiekunka dla dzieci, bezpłatny parking, siłownię, SPA. Na terenie hotelu bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu.

Atrakcje: Lokalizacja hotelu w tym wyjątkowym miejscu daje szansę na wiele aktywności, które można zarezerwować w recepcji hotelu m.in. przejażdżkę jeepami (indywidualna oraz zorganizowana) lub wielbłądami po pustyni, treking, przejażdzki rowerami (wypożyczalnia rowerów w hotelu), wspinaczka, przelot balonem i wiele innych.

Carmel Forest Spa: Luksusowe SPA posiada 9 pokojów zabiegowych łącznie z pokojem dla par z jacuzzi. Goście hotelowi mogą korzystać z suchej sauny, kąpieli tureckiej oraz solarium.

cena zawiera

bilet lotniczy Warszawa – Tel Awiw – Warszawa w kwocie 1000 PLN/osoba, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wybraną ilość nocy, wyżywienie zgodne z ofertą hotelu, ubezpieczenie KL, NW, choroby przewlekłe i bagaż

cena nie zawiera

ubezpieczenia od kosztów rezygnacji, wydatków własnych

uwagi

1. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

UBEZPIECZENIE ZAWARTE W OFERCIE
· Europa Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 40% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) – KL 150 000 EURO, NNW – 4 000 EURO, BAGAŻ – 400 EURO
· Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) – KL 150 000 EURO, NNW – 4 000 EURO, BAGAŻ – 400 EURO

Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od kosztu imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informację o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba
3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba
Od 6001 do 9000 zł/osoba - 170 zł/osoba
Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Atrakcje: Lokalizacja hotelu w tym wyjątkowym miejscu daje szansę na wiele aktywności, które można zarezerwować w recepcji hotelu m.in. przejażdżkę jeepami (indywidualna oraz zorganizowana) lub wielbłądami po pustyni, treking, przejażdzki rowerami (wypożyczalnia rowerów w hotelu), wspinaczka, przelot balonem i wiele innych.

Izrael

COVID-2019
Granice zamknięte do odwołania.

Ze względu na zmienną sytuację dotyczącą warunków wjazdu do poszczególnych krajów (wymagań wizowych, testów Covid-19 itd.) prosimy o zweryfikowanie tych warunków przed dokonaniem rezerwacji wyjazdu. Zachęcamy również do śledzenia bieżących doniesień nt. zagrożenia epidemiologicznego przed wyjazdem za granicę. Aktualne informacje na temat sytuacji w danym kraju, znajdują się na stronie www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/ostrzezenia

Obywatele Unii Europejskiej mogą swobodnie wjeżdżać do Izraela, bez konieczności posiadania wiz. Paszport powinien być ważny minimum 6 miesięcy. O wjeździe do Izraela decydują służby graniczne.

Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

Pliki do pobrania

Skontaktuj się z nami

+48 42 633 35 55 + 48 22 622 82 96
+48 42 636 53 52 +48 42 633 35 55
Pn - Pt 10.00 - 18.00 So 10.00 - 16.00