Infolinia +48 42 636 53 52
+48 42 633 35 55
 • Polecane:
 • Meksyk
 • USA
 • Chiny
 • Malediwy
 • Sri Lanka
 • Izrael
 • Kuba
 • Bali
 • Namibia
 • Ischia

Abruzzo Marina

Włochy/Abruzzo/Silvi Marina
pokaż galerię pokaż na mapie
Ta oferta nie ma aktualnie terminów. Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą - skontaktuj się z nami - przygotujemy listę możliwych terminów i odpowiemy na Twoje pytania.

Szczegóły oferty

Położenie:
Hotel położony jest w samym centrum pięknej prowincji Silvi Marina, nieopodal morza. Zaledwie kilkanaście kilometrów dzieli Abruzzo Marina od lotniska Pescara.

Pokoje:
Hotel ten oferuje dobrze wyposażone, przestronne pokoje z widokiem na malownicze wzgórza. Każdy pokój jest wyposażony w klimatyzację, minibar (dodatkowo płatne), TV, telefon, dostęp do Wi-Fi, sejf, suszarkę do włosów oraz umeblowany balkon.

Do dyspozycji gości:
Płatne: opiekunka do dziecka, wycieczka łodzią, bilard, masaże i usługi kosmetyczne
Bezpłatne: klub dla dzieci i klub dla nastolatków, zajęcia sportowe, lekcje pływania, kurs żeglarski, wieczorne atrakcje i koncerty, parasol przeciwsłoneczny z dwoma leżakami i ręcznikami plażowymi, rowery, parking, pediatra (dwa razy w tygodniu), solarium, sala fitness, dostęp do Wi-Fi, prywatna plaża, basen, boisko do siatkówki plażowej

cena zawiera

zakwaterowanie w hotelu przez 7/14 nocy (standardowe godziny zameldowania i wymeldowania), wyżywienie zgodne z wybraną opcją, ubezpieczenie NW i KL i bagaż

cena nie zawiera

przelotu na trasie Warszawa-Pescara-Warszawa, bagażu, opłaty za wystawienie biletów oraz odprawę, transferu lotnisko-hotel-lotnisko, opłaty za rezerwacje miejsc w samolocie (miejsca przydzielane są losowo), wydatków własnych, dodatkowych posiłków oraz napojów, podatku miejskiego płatnego na miejscu przy zameldowaniu bądź wymeldowaniu (ok. 1,50 €/os.- powyżej 15 roku życia), obowiązkowej składki na TFG w wysokości 10 PLN/os., wszelkich świadczeń i opłat nie ujętych w punkcie cena zawiera.

uwagi

1. Możliwość krótszych i dłuższych pobytów – indywidualna kalkulacja na zapytanie
2. Cena przelotu - do potwierdzenia
3. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej – za odpowiednią dopłatą.
4. Możliwość dopłaty do pokoju o wyższym standardzie
5. Płatności można dokonać w walucie EURO na konto dewizowe lub PLN przeliczonej po kursie Banku PKO SA z dnia wpłaty.
6. Istnieje możliwość ubezpieczenia od kosztów rezygnacji + 3,2% wartości imprezy turystycznej.
7. Niniejsza oferta wymaga potwierdzenia po dokonaniu wpłaty zaliczki. Organizator potwierdza lub anuluje założoną rezerwację w ciągu 48 h (tylko w dni robocze pon-pt 10-18). W przypadku braku potwierdzenia ze strony organizatora zwrot 100% wpłaty. Podane ceny skalkulowane są dla najniższej taryfy biletów lotniczych, obowiązującej w okresie ważności cennika. W przypadku nie dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej – za odpowiednią dopłatą. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. Wylot możliwy jest w dowolnej dacie oraz z dowolnego portu lotniczego, również zagranicznego.
8. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.


UBEZPIECZENIE ZAWARTE W OFERCIE:
· Europa Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 40% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) – KL 150 000 EURO, NNW – 4 000 EURO, BAGAŻ – 400 EURO


GWARANCJA NIEZMIENNOŚCI CENY:
Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od kosztu imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informację o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba
3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba
Od 6001 do 9000 zł/osoba - 170 zł/osoba
Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Włochy

Obywatele polscy mogą skorzystać z prawa do swobodnego przemieszczania się w ramach Unii Europejskiej. Dokumentem uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni na terytorium Republiki Włoskiej jest paszport lub dowód osobisty. Prawo swobodnego przemieszczania się i pobytu otrzymuje też członek rodziny obywatela UE, niezależnie od jego przynależności państwowej. Ograniczenia swobodnego przemieszczania się i pobytu mogą mieć miejsce jedynie w przypadkach zagrażających polityce bezpieczeństwa państwa i zdrowiu publicznemu.

Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

Pliki do pobrania

Skontaktuj się z nami

+48 42 633 35 55 + 48 22 622 82 96
+48 42 636 53 52 +48 42 633 35 55
Pn - Pt 10.00 - 18.00 So 10.00 - 16.00