Infolinia +48 42 636 53 52
+48 42 633 35 55
 • Polecane:
 • Meksyk
 • USA
 • Chiny
 • Malediwy
 • Sri Lanka
 • Izrael
 • Kuba
 • Bali
 • Namibia
 • Włochy

Boże Narodzenie w Betlejem

Izrael/Betlejem
Ta oferta nie ma aktualnie terminów. Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą - skontaktuj się z nami - przygotujemy listę możliwych terminów i odpowiemy na Twoje pytania.

Szczegóły oferty

Zakwaterowanie Hotel Manger Square (lub podobny np. Mt David) - położony w centrum Betlejem,  w spacerowej odległości od Bazyliki Narodzenia Pańskiego. Do lotniska Ben Gurion jest ok. 60 km. W bliskiej odległości znajduje się również duże centrum handlowe, w którym można zrobić zakupy począwszy od zakupów spożywczych, przez odzieżowe a kończąc na pamiątkach z Izraela.

Pokoje wg oferty hotelu.

Kategoria lokalna W Izraelu nie ma oficjalnej kategoryzacji hoteli. Hotele pozostawiają kategoryzację w gestii biur podróży.

cena zawiera

cena nie zawiera

uwagi

1. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

UBEZPIECZENIE ZAWARTE W OFERCIE
·Europa i Basen Morza Śródziemnego: KL Z CHOROBAMI PRZEWLEKŁYMI – 30 000 EURO, NNW – 15 000 PLN, BAGAŻ – 1 000 PLN
·Świat: KL Z CHOROBAMI PRZEWLEKŁYMI – 50 000 EURO, NNW – 15 000 PLN, BAGAŻ – 1 000 PLN, OC – 30 000 EURO

Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od kosztu imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informację o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

Do 3500zł / osoba - 65zł / osoba
3501 do 6000zł / osoba - 100zł / osoba
Od 6001 do 9000zł / osoba - 170zł / osoba
Powyżej 9000zł / osoba - 250zł / osoba

WYCIECZKI FAKULTATYWNE (realizowane przy min. 8 os):


Złota Jerozolima
Przejazd na Górę Oliwną, podziwianie widoku miasta. Wejście do Starego Miasta i spacer przez Armeńską i Żydowską Dzielnicę do niedawno wykopanej i odrestaurowanej rzymskiej drogi Cardo. Następnie wybierzemy się pod Ścianę Płaczu (hebr. ha-Kotel ha-Maarawi) i kontynuujemy zwiedzanie do Chrześcijańskiej Dzielnicy. Spacer wzdłuż Via Dolorosa (Drogi Krzyżowej) i wizyta w Bazylice Grobu Świętego. Następnie wejdziemy do Nowego Miasta; widok na Knesset – izraelski parlament i wizyta w Yad Vashem – miejsca upamiętniającego ofiary Holocaustu.
Uwaga: W soboty i żydowskie święta, zamiast Yad Vashem wycieczka do krypt Króla Dawida, Sali Ostatniej Wieczerzy i Opactwa Zaśnięcia.


Relaks nad Morzem Martwym
Przejazd przez Judzką Pustynię nad Morze Martwe. Wizyta w Ahavie – fabryce kosmetyków z Morza Martwego. Następnie pobyt w jednym z kurortów nad morzem. Czas na relaks i korzystanie z dobrodziejstw Morza Martwego – jest to wielkie naturalne uzdrowisko między innymi dzięki wysokiej zawartości tlenu w powietrzu oraz intensywnemu parowaniu słonej wody, która jak filtr zatrzymuje szkodliwe promienie słoneczne, jednak najpopularniejsza formą terapii jest wysmarowanie się czarnym błotem. Wg legendy po błoto z Ein Boken – najsłynniejszego kąpieliska przysyłała wyprawy egipska królowa Kleopatra. Podczas powrotu zobaczymy jaskinię Qumran, gdzie znaleziono antyczne zwoje, oraz Jerycho – prawdopodobnie najstarsze miasto na ziemi.

Izrael

Obywatele Unii Europejskiej mogą swobodnie wjeżdżać do Izraela, bez konieczności posiadania wiz. Paszport powinien być ważny minimum 6 miesięcy. O wjeździe do Izraela decydują służby graniczne.

Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

COVID-2019:
Granice zamknięte do odwołania.

Pliki do pobrania

Skontaktuj się z nami

+48 42 633 35 55 + 48 22 622 82 96
+48 42 636 53 52 +48 42 633 35 55
Pn - Pt 10.00 - 18.00 So 10.00 - 16.00