Infolinia +48 42 636 53 52
+48 42 633 35 55
 • Polecane:
 • Meksyk
 • USA
 • Chiny
 • Malediwy
 • Sri Lanka
 • Izrael
 • Kuba
 • Bali
 • Namibia
 • Włochy

Nauka Angielskiego na Malcie

Malta
Ta oferta nie ma aktualnie terminów. Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą - skontaktuj się z nami - przygotujemy listę możliwych terminów i odpowiemy na Twoje pytania.

Szczegóły oferty

MALTA - WAKACJE Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM - w grupie max. 12 osób, 20 godzin tygodniowo

SZKOŁA BERLITZ
Zajęcia odbywają się w maksymalnie 15 osobowych grupach, w różnym wieku. Każda lekcja trwa 45 minut, a mimo, iż ich tygodniowa liczba waha się od 20 do 30 godzin, każdy student ma możliwość wykupienia lekcji dodatkowych. Podstawową formą zakwaterowania podczas nauki jest pobyt u rodzin maltańskich (własny pokój), z 2 posiłkami dziennie.
Berlitz Language Centre to szkoła językowa założona w 1878 roku, zlokalizowana w miejscowości St. Julians, będąca światowym liderem w dziedzinie nauczania języka. Kadrę szkoły stanowią doswiadczeni i wykwalifikowani nauczyciele, którzy każdemu ze studentów poświęcają odpowiednią uwagę, a poziom nauczania dopasowany jest do międzynarodowych standardów. Metoda nauczania - Berlitz Method®, opracowana ponad sto lat temu przez Maximiliana Berlitza pozwala na efektywną i najbardziej naturalną naukę języka obcego oraz odświeżenie już posiadanej wiedzy.

W szkole Berlitz, oprócz 4 podstawowych umiejętności – czytania, pisania, słuchania i mówienia, kładą nacisk głownie na zdolności konwersacji, umiejętności dyskusji oraz użyciu poznanego słownictwa i gramatyki w życiowych sytuacjach.

Szkoła dysponuje klimatyzowanymi, doskonale wyposażonymi klasami. Oferuje studentom bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu, kafejki internetowej, a także organizuje wycieczki dla studentów podczas ich czasu wolnego.

cena zawiera

Bilet lotniczy Polska-Malta-Polska z bagażem podręcznym, transfer lotnisko-dom-lotnisko, zakwaterowanie w pokoju u rodzin maltańskich (7/14 nocy) w pokoju 2-osobowym, śniadania, tygodniowy/2-tygodniowy kurs języka w renomowanej szkole Berlitz w St. Julians, materiały do nauki języka angielskiego, opłatę wpisową, test początkowy, certyfikat ukończenia kursu, opiekę przedstawiciela lokalnego kontrahenta, ubezpieczenie KL w tym choroby przewlekłe, NNW oraz bagażu.

cena nie zawiera

Bagażu rejestrowanego (cena na zapytanie), dodatkowych posiłków (możliwość dopłaty do wyżywienia HB i FB), napojów do obiadokolacji (przy innej formie wyżywienia niż śniadania), ewentualnych dojazdów do i ze szkoły (7-dniowy bilet autobusowy w cenie ok 21/15 EUR/osoba), wydatków własnych, napiwków, obowiązkowej opłaty lokalnej płatnej na miejscu w hotelu w wysokości 0,5 EURO/doba/osoba dorosła – max. 5 EUR za pobyt, obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (10 PLN/os.).

uwagi

1. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku nie dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej – za odpowiednią dopłatą.
2. BB – śniadania, HB – śniadania + obiadokolacje, ALL - All Inclusive.
3. W okresie Świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra oraz Świąt Wielkanocnych obowiązują dopłaty do obiadów i kolacji (ceny na potwierdzenie).
4. Istnieje możliwość przedłużenia nauki i pobytu na Malcie oraz zmiany rodzaju zakwaterowania na inną, za odpowiednią dopłatą.
5. W przypadku mniejszej grupy (max. 5 osób) oraz zajęć indywidualnych możliwa jest również nauka Business English.
6. GE – General English.
7. W przypadku przelotów czarterowych - gdy dzieci od 5 do lat 12 podróżują samodzielnie, wymagają opieki podczas podróży lotniczej. Opiekę sprawuje członek personelu pokładowego oraz pracownicy obsługi pasażerskiej, kolejno wyznaczeni w procesie obsługi naziemnej. Rodzice lub opiekunowie, których dzieci podróżują samodzielnie, zobowiązani są wypełnić dokument "Zlecenie opieki przewoźnikowi lotniczemu" – koszt takiej usługi to 160 EURO w obie strony. W przypadku lotów tanią linią lotniczą Ryanair samodzielna podróż dziecka do 16 roku życia - bez opieki osoby dorosłej - NIE JEST MOŻLIWA.
8. Niniejsza oferta wymaga potwierdzenia po dokonaniu wpłaty zaliczki. Organizator potwierdza lub anuluje założoną rezerwację w ciągu 48 h (tylko w dni robocze pon-pt 10-17). W przypadku braku potwierdzenia ze strony organizatora zwrot 100 % wpłaty. Podane ceny skalkulowane są dla najniższej taryfy biletów lotniczych, obowiązującej w okresie ważności cennika. W przypadku nie dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej – za odpowiednią dopłatą. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. Wylot możliwy jest w dowolnej dacie oraz z dowolnego portu lotniczego, również zagranicznego.
9. Od dnia 01.06.2016 w hotelach maltańskich, turystów powyżej 18-go roku życia obowiązuje podatek lokalny w wysokości 0,5 EURO/osoba/dzień, jednak nie więcej niż 5 EURO za cały pobyt.
10. Przeloty realizowane są liniami Wizz Air, Ryanair oraz Air Malta.
11. Wyloty mogą być zrealizowane z Warszawy, Poznania, Gdańska, Krakowa i Wrocławia zgodnie z rozkładem linii lotniczych.
10. Istnieje możliwość ubezpieczenia od kosztów rezygnacji - 3,2% wartości imprezy turystycznej.
11. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

UBEZPIECZENIE ZAWARTE W OFERCIE
· Europa Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 40% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) – KL 150 000 EURO, NNW – 4 000 EURO, BAGAŻ – 400 EURO


Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od kosztu imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informację o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba
3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba
Od 6001 do 9000 zł/osoba - 170 zł/osoba
Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Malta

Podróżni przybywający na Maltę są zobowiązani do wypełnienia dwóch formularzy: lokacyjnego oraz określającego ich stan zdrowia. Oba formularze są dostępne wyłącznie w j. angielskim i należy je także wypełnić w tym języku. Zalecamy wydrukowanie i wypełnienie tych formularzy przed przybyciem na Maltę.

Polacy korzystają w ramach Unii Europejskiej (Europejskiego Obszaru Gospodarczego)z prawa do swobodnego przepływu osób. Paszport lub dowód osobisty stanowi dokument uprawniający do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od celu) na terytorium Republiki Malty.
Przed wyjazdem najlepiej upewnićsię, że dokument jest w dobrym stanie technicznym, który pozwala na stwierdzenie tożsamości.
Ograniczenia swobodnego przemieszczania się i pobytu mogą nastąpić jedynie w kwestii zasad politykibezpieczeństwai zdrowia publicznego. Szczegółowe informacje można znaleźć w wersji elektronicznej na stronie internetowej MSZ: www.msz.gov.pl w zakładce: Informacje konsularne; „Informacje dla obywateli Polskich wyjeżdżających do innych krajów UE/EOG”.
Zgodnie z Dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady nr 2004/38/WE z 29 kwietnia 2004 r. przy pobycie nie przekraczającym trzech miesięcy obywatele Unii Europejskiej uzyskują prawo pobytu na terenie innego państwa członkowskiego bez żadnych dodatkowych formalności i warunków z wyjątkiem konieczności posiadania ważnego paszportu lub dowodu tożsamości. Prawo do swobodnego przemieszczania się oraz pobytu zyskuje również członek rodziny obywatela Unii Europejskiej nie mający unijnego obywatelstwa i to niezależnie od jego przynależności państwowej.

Prawo pobytu na czas przekraczający trzy miesiące mogą dostać obywatele UE:
• zatrudnieni lub prowadzący działalność gospodarczą na terenie goszczącego państwa członkowskiego;
• którzy mają wystarczające środki do utrzymania siebie i swojej rodziny, aby podczas pobytu nie stanowić obciążenia dla systemu pomocy społecznej państwa członkowskiego w którym przebywają, mając jednocześnie pełne ubezpieczenie zdrowotne;
• przybywający do goszczącego państwa członkowskiego aby podjąć naukę, w tym szkolenia zawodowego, posiadającypełne ubezpieczenie zdrowotne oraz zasoby finansowe na swoje utrzymanie. Po 30 kwietnia 2006 r. w tego rodzaju pobytach, państwa członkowskie mają prawo wymagać od obywateli Unii jedynie zarejestrowania się wewłaściwym urzędzie dla danego miejsca pobytu oraz uzyskania tam dowodu zarejestrowania się.

Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

COVID-2019:
Aktualnie dla obywateli polskich nie ma wymogu zaświadczenia o negatywnym wyniku testu na COVID-19 i nie ma obowiązku kwarantanny.
Po przyjeździe każdy podróżny proszony jest o wypełnienie deklaracji, że w ciągu 30 dni przed przybyciem na Maltę nie przebywał na obszarze innego kraju niż: Polska, Grecja, Chorwacja, Islandia, Słowacja, Cypr, Litwa, Łotwa, Norwegia, Szwajcaria, Estonia, Dania, Węgry, Austria, Luksemburg, Niemcy, Czechy, Finlandia, Irlandia, Włochy, Francja, Hiszpania. A także o wskazanie adresu pod którym będą zakwaterowani.

Pliki do pobrania

Skontaktuj się z nami

+48 42 633 35 55 + 48 22 622 82 96
+48 42 636 53 52 +48 42 633 35 55
Pn - Pt 10.00 - 18.00 So 10.00 - 16.00