Infolinia +48 42 636 53 52
+48 42 633 35 55
  • Polecane:
  • POLSKA
  • MAURITIUS
  • KARAIBY
  • MALEDIWY
  • CZECHY
  • CHORWACJA
  • WŁOCHY
  • TAJLANDIA
  • GRECJA

Partnerzy

Celem i misją Trade & Travel Company jest spełnianie marzeń Klientów. Aby to robić musimy mieć gwarancję najwyższej jakości świadczeń we wszystkich egzotycznych miejscach. W związku z powyższym współpracujemy z najlepszymi liniami lotniczymi, które posiadają w swojej ofercie połączenie lotnicze do wszystkich egzotycznych miejsc na świecie. Dzięki temu mają Państwo gwarancję, że Wasza wymarzona wycieczka zagraniczna przebiegnie sprawnie i bezproblemowo, a przyczynią się do tego na pewno profesjonalnie zorganizowane loty oraz gwarancja najwyższej jakości hoteli. Nie zapominamy także o godnym zaufania ubezpieczycielu.

 

Latamy z: 

Linie lotnicze

AIR FRANCE KLM

AIR FRANCE – Francuskie narodowe linie lotnicze których główną siedzibą jest podparyskie lotnisko Charles de Gaulle. Znana ze swojej punktualności Air France posiada ok. 260 samolotów, które latają do 83 krajów na wszystkich 6 kontynentach. Linia współtworzy holding z holenderską KLM. Linia istnieje od października 1933 roku, należy do zrzeszenia przewoźników Sky Team.

KLM – nazwa jest skrótem od „Królewskie Towarzystwo Lotnicze” i jest najstarszą działającą do dziś linią lotniczą, której początki sięgają 1919 roku. Należy do zrzeszenia przewoźników Sky team. Posiada flotę składającą się ze 170 samolotów będąc jednocześnie największą flotą kombi: 16 Boeingów 747-400 ER i cztery Boeingi 747 400 ERF . Głównym lotniskiem jest port lotniczy Amsterdam-Schiphol.

LUFTHANSA

Lot - polskie linie lotnicze działające od ponad 80 lat, których główną bazą jest lotnisko Warszawa-Okęcie. Linia ta oferuje zarówno przeloty krajowe, jak i połączenia z wieloma miastami europejskimi a także loty transatlantyckie do USA i Kanady. Od 2003 roku PLL Lot są członkiem sojuszu lotniczego star Alliance. W 2014 roku PLL LOT pobiło rekord długości lotu Boeingiem 787 - ponad 14,5 godziny. Lot odbył się na trasie z Warszawy do miejscowości Antofagasta w Chile. 

LUFTHANSA – największy niemiecki przewoźnik lotniczy z siedzibą w Kolonii. Główna baza znajduje się przy międzynarodowym porcie lotniczym we Frankfurcie nad Menem. Lufthansa jest liderem międzynarodowego porozumienia przewoźników Star Alliance. Posiadają jedna z największych na świecie flot, która obejmuje ponad 300 samolotów. Sieć połączeń tej linii obejmuje 5 kontynentów a łącznie z partnerami ponad 400 destynacji.

SWISS BRITISH AIRWAYS

SWISS – szwajcarskie linie narodowe, przewożące 16 milionów pasażerów rocznie do ponad 140 destynacji na świecie.  Głównym portem lotniczym jest Zurich. Posiada 91 samolotów i jest częścią  grupy Lufthansa. Należy do stowarzyszenia przewoźników Star Alliance.

BRITISH AIRWAYS – jeden z największych przewoźników powietrznych w Europie, powstał w 1974 r w wyniku połączenia British Overseas Airways Corporation i British European Airways. Siedzibą British Airways jest Londyn, a macierzystym lotniskiem Heathrow. Flota BA to blisko 300 samolotów, a sieć połączeń obejmuje 150 destynacji. 12 listopada 2009 zarząd British Airways oraz Iberia Airlines zawarły wstępne porozumienie o połączeniu linii lotniczych i utworzeniu International Airlines Group.

FINNAIR Turkish Airlines

FINNAIR – fińskie linie lotnicze, najstarsza nieprzerwanie działająca linią lotniczą świata. Głównym portem jest lotnisko Helsinki – Vantaa. Linia oferuje połączenia międzykontynentalne oraz obsługuje loty do większości miast Europejskich a także wiele lotów krajowych. Linia znana jest z bardzo wysokiej jakości usług. Należy do sojuszu One World.

TURKISH AIRLINES - narodowe tureckie linie lotnicze powstałe w 1933 roku, z siedzibą w Stambule. Oferuje połączenia z Europą, Bliskim Wschodem, Dalekim Wschodem, Ameryką Północną i Afryką. Głównym portem jest port lotniczy Stambuł-Atatürk. W swojej flocie posiada 260 samolotów typu Airbus i Boeing.

EL AL SUN D’OR AIRLINES

EL AL – narodowy przewoźnik izraelski, który funkcjonuje od 1948 roku. Nie znajduje się obecnie w żadnym sojuszu lotniczym, ale ma podpisane wiele umów z innymi liniami. Głównym portem lotniczym tej linii jest Tel Aviv. To, co charakteryzuje tą linię jest specyficzny system bezpieczeństwa, niespotykany nigdzie indziej. Z każdym pasażerem przeprowadzana jest indywidualna rozmowa, poza tym każdy bagaż podlega kontroli. Dzięki temu linia ta jest prawdopodobnie najbezpieczniejsza na  świecie. Linia El Al operuje obecnie w 26 krajach, jednak loty w Azji i Afryce są mocno utrudnione ze względu na to, ze kraje muzułmańskie nie uznają państwa Izrael.

SUN D’OR AIRLINES - czarterowa izraelska linia lotnicza obsługująca regularne oraz sezonowe połączenia pasażerskie korzystając z samolotów wynajętych od El Al Israel Airlines. Jest w pełni zależna od El Al. Głównym portem lotniczym jest międzynarodowe lotnisko imienia Ben Guriona w Tel Awiwie. Obsługują połączenia do Europy oraz Turcji.

EMIRATES QATAR AIRWAYS

EMIRATES  - to linia lotnicza, która ma swoją siedzibę w Dubaju, w Emiratach Arabskich. Jej głównym portem lotniczym jest jest lotnisko w Dubaju. Posiadają jedną z najmłodszych flot na świecie - trzonem floty są niebywale nowoczesne Airbusy Emirates A380 oraz przestronne Boeingi 777. Airbusy Emirates A380 latają obecnie do ponad 30 miast na całym świecie, a sieć połączeń wciąż rośnie. 

QATAR AIRWAYS – katarskie linie narodowe, które otrzymały 5 gwiazdek w rankingu The Official 5-Star Airline Ranking. Średnia wieku samolotów we flocie Qatar Airways wynosi około 5 lat. Głównym węzłem linii jest port lotniczy w Doha. Linie należą do sojuszu One World, do którego wstąpiło w 2013 r. Qatar Airways w lutym 2013 uruchomił swoje europejskie Biuro Obsługi Klienta, które zlokalizowane jest w Polsce, we Wrocławiu.

CATHAY PACIFIC CHINA AIRLINES

CATHAY PACIFIC – Narodowe linie lotnicze Hongkongu, które powstały we wrześniu 1946 roku. Obsługują loty pasażerskie pomiędzy 117 lotniskami w 37 krajach. Obecnie samoloty tej linii przewożą ok. miliona osób miesięcznie. Ich nazwa składa się z dwóch członów „Cathay” – to średniowieczna nazwa Chin, Człon „Pacific” jest wyrazem marzenia jego założycieli o lataniu przez Ocean Spokojny. W rankingu Skytraxu w 2009 Cathay otrzymały tytuł Linii Lotniczych Roku, a w 2010 zdobyły pierwsze miejsce w kategorii Best Airline – Transpacific. W klasyfikacji tej samej organizacji – Cathay Pacific otrzymały tytuł 5 Star Airline.

CHINA AIRLINES – tajwańskie narodowe linie lotnicze z siedzibą w Dayuan Township. Obsługują połączenia do Azji, Europy, Ameryki Północnej i Oceanii. Głównym węzłem jest port lotniczy Tajpej-Taiwan Taoyuan. 

SINGAPORE AIRLINES SRI LANKAN AIRLINES

SINGAPORE AIRLINES – narodowy przewoźnik lotniczy Singapuru, którego głównym węzłem jest port lotniczy Changi. Historia tej linii lotniczej sięga 1947 roku, kiedy tworzyła jedną linię z przewoźnikiem malezyjskim. Należy do sojuszu Star Alliance, ma połączenia ze 140 miastami w 40 państwach, najwięcej lotów odbywa w obrębie kontynentu azjatyckiego, gdzie pełni ważną rolę. Singapore Airlines są właścicielem lokalnej linii lotniczej Silkair.

SRI LANKAN AIRLINES – narodowa linia lotnicza Sri Lanki znana wcześniej pod nazwą Air Lanka. Jest główną bazą jest port lotniczy Colombo Bandaranaike. Linia powstała w 1979 roku i dziś lata do 44 miast w 29 krajach świata – głównie Azji i Europy.

AMERICAN AIRLINES UNITED AIRLINES

AMERICAN AIRLINES – największa linia lotnicza Stanów Zjednoczonych i druga co do wielkości na świecie pod względem przewiezionych osób. Główna siedziba firmy mieści się w Fort Worth w Teksasie. Firma powstała w 1930. Członek sojuszu lotniczego Oneworld.  Przewoźnik oferuje loty na 4 kontynenty: do Europy, Azji, Ameryki Południowej oraz Północnej. 

UNITED AIRLINES – amerykańska linia lotnicza. Dzięki połączeniu w 2010 roku z linią Continental Airlines dysponujące flotą 692 samolotów latających do 370 portów lotniczych w 59 krajach. United Airlines jest członkiem międzynarodowego porozumienia przewoźników Star Alliance.  

Ubezpieczenie

SIGNAL IDUNA

SIGNAL IDUNA - to niemiecka firma ubezpieczeniowa z ponad 100-letnim stażem. Firma jest jedna z największych korporacji finansowo-ubezpieczeniowych w Niemczech a swoje usługi oferuje zarówno osobom prywatnym jak i firmom. Obecnie Signal Iduna zatrudnia ponad 12 tys. pracowników w pięciu krajów Europy. Siła Koncernu oparta jest na kompleksowości oferty ubezpieczeniowej, szybkiej i rzetelnej likwidacji szkód oraz świadczeniu usług dodatkowych (assistance). Co więcej koncern Signal Iduna jest wiodącym ubezpieczycielem na rynku polskim oferującym ubezpieczenia Turystyczne. Firma współpracuje z ponad 2000 biur podróży a z firmową polisą ubezpieczeniową na swoje egzotyczne wakacje wyjechały 3 miliony Polaków. Dzięki proponowanej polisie będziesz mógł poczuć się bezpiecznie na każdej wycieczce zagranicznej. 

Zaznacz miejsca, do których chcesz jechać:

zaznacz wszystkie odznacz wszystkie
wybierz resetuj
wybierz resetuj
Termin i zakwaterowanie
Pokój 1
Rezerwacja hotelu
Atrakcje
Transfer
Rejsy
Rezerwacja samochodu
Rezerwacja przelotu
Ubezpieczenie
Dom wakacyjny

Skontaktuj się z nami

+48 42 633 35 55 + 48 22 622 82 96
+48 42 636 53 52 +48 42 633 35 55
Pn - Pt 10.00 - 18.00 So 10.00 - 16.00