Infolinia +48 42 636 53 52
+48 42 633 35 55
 • Polecane:
 • Meksyk
 • USA
 • Chiny
 • Malediwy
 • Sri Lanka
 • Izrael
 • Kuba
 • Bali
 • Namibia
 • Włochy

Informacje praktyczne

KATEGORYZACJA HOTELI

Wszystkie kategorie hoteli prezentowane na naszej stronie internetowej oraz w katalogach odpowiadają kategoryzacji lokalnej danego kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii (inne oznaczenia mogę być w hotelach w Varadero czy Acapulco a inne w Warszawie).

WYCIECZKI LOKALNE

Turyści mają możliwość wzięcia udziału w fakultatywnych wycieczkach lokalnych, płatnych na miejscu. Klienci uczestniczący w wycieczkach fakultatywnych nie otrzymują zwrotu za niewykorzystany w tym czasie pokój hotelowy i posiłki. Wycieczki fakultatywne organizowane są przez lokalnego kontrahenta na warunkach przez niego określonych. Istnieje  możliwość niezorganizowania wycieczki z powodu zbyt małej ilości chętnych.

WIZY

Każdy z uczestników wyjeżdżających poza UE musi posiadać ważny paszport (minimum 6 miesięcy). Konsorcjum Polskich Biur Podróży Trade & Travel Company nie ponosi odpowiedzialności za osoby, które nie zostaną przepuszczone przez granicę z przyczyn niezależnych od biura. W przypadku wyjazdu do kraju, gdzie wymagane są wizy, Klienci są zobowiązani do dostarczenia dokumentów do biura w terminie umożliwiającym otrzymanie wizy. Przy wyjeździe do  krajów UE wymagany jest dowód osobisty lub paszport.

UWAGI

1.  Na stronie internetowej oraz w katalogu, przy opisie każdej imprezy znajdują się informacje odnośnie zawartych w cenie świadczeń, oraz usług płatnych dodatkowo. 
2.  Cenę zniżkową dla dzieci stosuje się, gdy są one zakwaterowane z co najmniej dwiema osobami dorosłymi.
3.  Ceny prezentowane na stronie internetowej oraz w katalogach zawierają przelot w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku nie dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej – za odpowiednią dopłatą.
4.  Prezentowane w katalogach i na stronie internetowej zdjęcia pokoi są zdjęciami przykładowymi. Oznacza to, że nie każdy pokój w danym hotelu wygląda tak samo, jak ten prezentowany na zdjęciu w katalogu.

 

SZCZEPIENIA OCHRONNE

Przed wyjazdem do krajów egzotycznych należy pamiętać o profilaktyce sanitarno-epidemiologicznej. Poniżej mogą Państwo zapoznać się z listą obowiązkowych oraz profilaktycznych szczepień wymaganych przy wyjazdach do poszczególnych krajów świata.


Lista obowiązkowych i zalecanych szczepień ochronnych w poszczególnych krajach świata


Dodatkowe informacje dotyczące poszczególnych chorób, szczepień oraz placówek  medycyny podróży, znajdą Państwo na stronie internetowej www.szczepieniadlapodrozujacych.pl, która powstała w ramach kampanii „Szczepienie służy bezpieczeństwu podróży”

PRZELOTY

Godziny przelotów moga ulec zmianie. Wymagane potwierdzenie aktualnych godzin wylotu na ok. 48 h przed wylotem

PASZPORTY POLSKIE - PODWÓJNE OBYWATELSTWO

Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

Rodzaj oferty
Wybierz kraj

Zaznacz miejsca, do których chcesz jechać:

zaznacz wszystkie odznacz wszystkie
wybierz resetuj
wybierz resetuj
Rodzaj transportu
Termin i zakwaterowanie
Pokój 1
Rezerwacja hotelu
Atrakcje
Transfer
Rejsy
Rezerwacja samochodu
Rezerwacja przelotu
Ubezpieczenie
Dom wakacyjny

Skontaktuj się z nami

+48 42 633 35 55 + 48 22 622 82 96
+48 42 636 53 52 +48 42 633 35 55
Pn - Pt 10.00 - 18.00 So 10.00 - 16.00