Infolinia +48 42 636 53 52
+48 42 633 35 55
 • Polecane:
 • Meksyk
 • USA
 • Chiny
 • Malediwy
 • Sri Lanka
 • Izrael
 • Kuba
 • Bali
 • Namibia
 • Ischia

Szlakiem Tulipanów

Amsterdam – Volendam – Edam – Nijmegen – Antwerpia – Bruksela – Gandawa – Bruges – Willemstad – Kinderdjik – Utrecht – Amsterdam

Dzień 1 Przylot do Amsterdamu zakwaterowanie na statek
Odprawa paszportowo-bagażowa na lotnisku na 2 godziny przed wylotem. Przylot do Amsterdamu, transfer na statek i zakwaterowanie. Witamy w Amsterdamie, nowoczesnym mieście z fascynującą historią. Wycieczka po jednej ze stolic europejskich, gdzie można zobaczyć ciekawą architekturę, wejść do kawiarni, restauracji, odwiedzić tętniący życiem targ czy zasmakować prawdziwego życia nocnego. A może wizyta w renomowanym muzeum  Muzeum Van Gogha lub domu Anne Frank. Wieczorem spotkanie z innymi pasażerami na powitalnej kolacji.
Dzień 2 Amsterdam, Volendam, Edam
Po śniadaniu kompleksowa wycieczka kanałami Amsterdamu. Ciesz się wolnym czasem w Amsterdamie.  Wróć na pokład na lunch, podczas którego statek będzie płynął rzeką Ijssel w kierunku Volendam. Popołudniu możesz wybrać się na wycieczkę rowerową do miasteczka Edam, które słynie z wyrobu serów. Przez noc statek dopłynie do Arnhem.
Dzień 3 Arnhem, Nijmegen
Wczesnym rankiem wycieczka do Arnhem, miejsca słynnej bitwy podczas operacji Market Garden w czasie II wojny światowej. Wizyta w  muzeum poświęconym tej bitwie i lotnictwu wojskowemu. Po wycieczce wracamy na statek na lunch i kierujemy się Nijmegen gdzie będzie czas wolny. Ciesz się widokami podczas rejsu. Tego dnia przekroczymy granicę holendersko belgijską.
Dzień 4 Antwerpia
Dziś możesz cieszyć się wycieczką po największym mieści portowym Belgii. Podczas wycieczki zobaczymy także Grote Market, piękny ratusz, Kościół Matki Boskiej oraz inne przykłady  pięknej architektury.  Popołudniu możesz iść dalej zwiedzać miasto lub opcjonalnie wybrać wycieczkę do pobliskiej Brukseli.  Podczas kolacji statek dopłynie Gandawy.
Dzień 5 Gandawa
Po śniadaniu wycieczka do Gandawy, czwartego pod względem wielkości miasta Belgi. Miasto to nazywane jest diamentem obszaru Flandrii i stanowi pozostałość kultury średniowiecznej. Wizyta w prawdziwym średniowiecznym zamku w centrum miasta. Popołudniu możesz odpoczywać w mieście lub opcjonalnie wybrać wycieczkę do Brugii. Warto widzieć, że historyczne centrum Brugii znajduje się na liście UNESCO.
Dzień 6 Willemstad, Kinderdijk, Schoonhoven
Dziś  płyniemy przez holenderski region Zelandia, który jest miejscem powstania jednego z najambitniejszych projektów inżynieryjnych o nazwie Plan Delta, którego ukończenie trwało około 30 lat. Na lunch wrócimy na statek, który w tym czasie popłynie do  Kinderdijk, gdzie znajdują się XVIII-wieczne wiatraki. Jest to największa grupa wiatraków w Holandi. Wieczorem specjalny występ muzyczny na statku.
Dzień 7 Utrecht, Keukenhof, Amsterdam
Podczas śniadania, podziwiaj widoki, gdyż będziemy płynąć  Kanałem Amsterdam- Ren. Tego dnia miłośników kwiatów czeka prawdziwa uczta – rankiem odwiedzimy słynący z pięknie kwitnących kwiatów ogród  Keukenhof. Wracamy na statek na lunch. Pozostałą część dnia możesz  spędzić relaksując się  na pokładzie statku.
Dzień 8 Amsterdam wykwaterowanie ze statku
Wykwaterowanie ze statku, transfer na lotnisko i lot powrotny do Polski.

Rodzaj oferty
Wybierz kraj

Zaznacz miejsca, do których chcesz jechać:

zaznacz wszystkie odznacz wszystkie
wybierz resetuj
wybierz resetuj
Rodzaj transportu
Termin i zakwaterowanie
Pokój 1
Rezerwacja hotelu
Atrakcje
Transfer
Rejsy
Rezerwacja samochodu
Rezerwacja przelotu
Ubezpieczenie
Dom wakacyjny

Skontaktuj się z nami

+48 42 633 35 55 + 48 22 622 82 96
+48 42 636 53 52 +48 42 633 35 55
Pn - Pt 10.00 - 18.00 So 10.00 - 16.00