Infolinia +48 42 636 53 52
+48 42 633 35 55
 • Polecane:
 • Meksyk
 • USA
 • Chiny
 • Malediwy
 • Sri Lanka
 • Izrael
 • Kuba
 • Bali
 • Namibia
 • Ischia

Qatar Airways

QR BIZNES

Odkryj nową jakość luksusu. Kabiny naszej klasy biznes są komfortowe, przestrzenne ze znakomitym serwisem i nowoczesną technologią. Podróżuj z nami i poznaj naszą klasę biznes, uznaną drugi raz z rzędu w 2014 roku najlepszą klasą biznes na świecie.

Nasza klasa biznes jest odzewem na potrzeby pasażera. Wystrój kabiny i ledowe światła pomogą Ci upora się ze zmianą stref czasowych,  a nasza załoga będzie zawsze do Twojej dyspozycji.

Podczas podróży w naszej klasie biznes odpoczniesz, zrelaksujesz się i wyśpisz w komforcie. Połóż się na otomanie, złap chwilkę snu lub wykorzystaj ten czas na pracę. Skorzystaj również z bogatej rozrywki na pokładzie i dań z naszej 5- gwiazdkowej kuchni.

Pozostań w kontakcie dzięki serwisowi mobilnemu, podłącz laptop lub wtyczkę USB. W zupełnej prywatności będziesz mógł zakasać rękawy i popracować. Na pokładzie B787 to bardzo proste, nasze Wi-Fi czyni to bardzo łatwym.

Zobacz niezliczone ilości filmów dostępnych dzięki innowacyjny systemowi rozrywki Oryx . Dzięki dotykowemu ekranowi szybko znajdziesz filmy, gry i ulubiona muzykę.

Delektuj się daniami przygotowanymi specjalnie dla Qatar Airways przez czterech najsłynniejszych mistrzów kuchni.

Oferujemy duży wybór bezalkoholowych napojów dostępnych podczas podróży o każdej porze. Zrelaksuj się popijając cappuccino, espresso, świeżo parzoną kawę z ekspresu lub herbatą podaną w porcelanowej zastawie.

 

http://www.qatarairways.com/global/en/business-class.page

 

QR KLASA PIERWSZA

Luksus i elegancja – takie są kabiny klasy pierwszej  wystrój kabin. Wyrafinowana i światowej klasy obsługa osobista będzie do Twojej dyspozycji.

Nasze załogi zdobyły  wiele nagród. Otoczą Cię obsługą 5- gwiazdkowego serwisu na jaki zasługujesz.

Nasza kabina pierwszej klasy jest specjalnie zaprojektowana, abyś podróżował komfortowo.

Na pokładzie masz tysiące opcji korzystania z naszego systemu rozrywki. Masz przestrzeń, gdzie możesz pracować na swoim laptopie, możesz użyć wtyczki USB albo korzystać z naszego serwisu. Czuj się nieskrępowanie od momentu startu do lądowania.

W naszej klasie biznes sławni szefowie kuchni przygotowują unikalne i urozmaicone menu. Delektuj się smakowitościami kiedykolwiek chcesz. Unikalne barwy, ciekawa ekspozycja dań, lnianie obrusy i nowoczesne sztućce – to sprawi, że posiłek będzie naprawdę luksusowy

Wyśmienite napoje dokończą perfekcyjnego posiłku. Oferujemy różnorodne drinki jako aperitif i uzupełnienie posiłku. Delektuj się kombinacją napojów gazowanych i niegazowanych oraz soków owocowych. Zrelaksuj się i odśwież popijając świeżo parzoną kawą lub herbatą.

 

http:// www.qatarairways.com/global/en/first-class.page

Rodzaj oferty
Wybierz kraj

Zaznacz miejsca, do których chcesz jechać:

zaznacz wszystkie odznacz wszystkie
wybierz resetuj
wybierz resetuj
Rodzaj transportu
Termin i zakwaterowanie
Pokój 1
Rezerwacja hotelu
Atrakcje
Transfer
Rejsy
Rezerwacja samochodu
Rezerwacja przelotu
Ubezpieczenie
Dom wakacyjny

Skontaktuj się z nami

+48 42 633 35 55 + 48 22 622 82 96
+48 42 636 53 52 +48 42 633 35 55
Pn - Pt 10.00 - 18.00 So 10.00 - 16.00