Infolinia +48 42 633 35 55
  • Polecane:
  • Meksyk
  • USA
  • Chiny
  • Malediwy
  • Sri Lanka
  • Izrael
  • Kuba
  • Bali
  • Namibia
  • Peru
Aktualności

UWAGA PRACA!!!

06.12.2017

Poszukujemy obecnie osób na stanowiska:

1. Referent/menager

Podstawowe zadania:

-obsługa wymagających klientów

-indywidualne przygotowywanie ofert wakacyjnych oraz ich sprzedaż

-prowadzenie korespondencji w języku polskim i angielskim

-współpraca z kontrahentami na całym świecie

Oczekiwania:

-umiejętność sprzedaży

-znajomość geografii świata i zainteresowanie turystyką

-znajomość j. angielskiego minimum w stopniu komunikatywnym

-umiejętność efektywnego działania

-wysoka kultura osobista

-kreatywność, samodzielność i odpowiedzialność

-rzetelność i komunikatywność

-umiejętność pracy w zespole

-solidność i zaangażowanie

-dobry kontakt z klientami

-cierpliwość i wytrwałość w dążeniu do celu

-zaangażowanie

-pozytywne nastawienie i chęć rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach, kursach branżowych i wyjazdach studyjnych

-dyspozycyjność i samodzielność w działaniu

-umiejętność radzenia sobie ze stresem

-komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

-umowę o pracę (wynagrodzenie podstawowe + prowizję) (pełny etat) po okresie próbnym

-zarobki adekwatne do osiągalnych wyników sprzedażowych

-wyjazdy szkoleniowe w najpiękniejsze miejsca na świecie

-uczestnictwo w międzynarodowych targach

-ciekawą pracę

-dobrą atmosferę, elastyczny grafik

-możliwość bezpłatnych wyjazdów zagranicznych

-zniżki na prywatne wyjazdy

Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem wraz z listem motywacyjnym na adres biuro@konsorcjum.com.pl z tematem praca. Prosimy o niewysyłanie aplikacji na stanowisko pilota lub przewodnika

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z póżn.zm.)”

2. Poszukujemy specjalisty ds. sprzedaży:

Wymagania:

-znajomość oferty wiodących organizatorów

-znajomość systemów rezerwacyjnych (turystyka, bilety lotnicze, ubezpieczenie)

-znajomość pakietu Office

-komunikatywność, samodzielność oraz odpowiedzialność

-doświadczenie w pracy w biurze podróży

-nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista

-dobre umiejętności komunikacyjne

-znajomość geografii Europy i Świata

-znajomość j. angielskiegomini9mum w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

-pracę w pełnym wymiarze godzin

-umowę o pracę

-motywacyjny system wynagrodzeń

-możliwość wyjazdów zagranicznych oraz podnoszenia kwalifikacji

-zarobki adekwatne do osiąganych wyników sprzedażowych

-umowę o pracę (pełny etat) po okresie próbnym

-pracę w przyjaznym i zgranym zespole

-zniżki na prywatne wyjazd

Rodzaj oferty
Wybierz kraj

Zaznacz miejsca, do których chcesz jechać:

zaznacz wszystkie odznacz wszystkie
wybierz resetuj
Rodzaj transportu
Termin i zakwaterowanie
Pokój 1
Rezerwacja hotelu
Atrakcje
Transfer
Rejsy
Rezerwacja samochodu
Rezerwacja przelotu
Ubezpieczenie
Dom wakacyjny

Skontaktuj się z nami

+48 42 633 35 55 + 48 22 622 82 96
+48 42 633 35 55
Pn - Pt 10.00 - 18.00 So 10.00 - 16.00