Infolinia +48 42 636 53 52
+48 42 633 35 55
  • Polecane:
  • Meksyk
  • USA
  • Chiny
  • Malediwy
  • Sri Lanka
  • Izrael
  • Kuba
  • Bali
  • Namibia
  • Ischia
Aktualności

UWAGA PRACA!!!

06.12.2017

Menadżer turystyki

Podstawowe zadania:

-obsługa klientów indywidualnych i grupowych

- przygotowywanie ofert wyjazdów, ich sprzedaż oraz rezerwacja

-prowadzenie korespondencji w języku angielskim i polskim

-współpraca z partnerami na całym świecie

Oczekiwania:

- doświadczenie w sprzedaży wycieczek zagranicznych i biletów lotniczych

-znajomość geografii świata

-znajomość j. angielskiego minimum w stopniu komunikatywnym

-wysoka kultura osobista

-kreatywność, samodzielność i odpowiedzialność

- chęć rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach, kursach branżowych i wyjazdach studyjnych

-dyspozycyjność i samodzielność w działaniu

-umiejętność radzenia sobie ze stresem

Oferujemy

-umowę o pracę  (pełny etat po okresie próbnym)

-ciekawą, satysfakcjonującą pracę

-możliwość bezpłatnych wyjazdów zagranicznych (wyjazdy szkoleniowe, targi)

-zniżki na prywatne wyjazdy

Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres biuro@konsorcjum.com.pl z tematem praca. Prosimy o niewysyłanie aplikacji na stanowisko pilota lub przewodnika

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z póżn.zm.)”

Specjalista ds. sprzedaży

Wymagania:

-znajomość oferty wiodących organizatorów turystyki

-znajomość systemu rezerwacyjnego MerlinX

-doświadczenie w pracy w biurze podróży

- pozyskanie klienta i utrzymanie z nim relacji
- analiza potrzeb oraz przygotowanie oferty produktowej dla klientów (zbadanie potrzeb, ułożenie planu podróży)

- tworzenie kalkulacji oraz kompleksowa realizacja wyjazdów

- wysoka kultura osobista

-znajomość geografii Europy i Świata

-dobry kontakt z klientami

- samodzielność oraz odpowiedzialność

Oferujemy:

-umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin  (pełny etat po okresie próbnym)

-możliwość wyjazdów zagranicznych oraz podnoszenia kwalifikacji

-zarobki adekwatne do osiąganych wyników sprzedażowych

Rodzaj oferty
Wybierz kraj

Zaznacz miejsca, do których chcesz jechać:

zaznacz wszystkie odznacz wszystkie
wybierz resetuj
Rodzaj transportu
Termin i zakwaterowanie
Pokój 1
Rezerwacja hotelu
Atrakcje
Transfer
Rejsy
Rezerwacja samochodu
Rezerwacja przelotu
Ubezpieczenie
Dom wakacyjny

Skontaktuj się z nami

+48 42 633 35 55 + 48 22 622 82 96
+48 42 636 53 52 +48 42 633 35 55
Pn - Pt 10.00 - 18.00 So 10.00 - 16.00